x-kom hosting

Problem z Bluescreen

Energy`
utworzono
utworzono (edytowane)

Siemka. Od zakupu komputera (rok) borykam się z pewnym problemem jakim są uciążliwe bluescreeny. Codziennie komputer potrafi wyłączyć się nawet 5 razy(bluescreen). Jest to strasznie denerwujące. Proszę o pomoc.

Gdy wyskakuje bluescreen wyskakuje mi błąd 0x000003b lub kilka innych i jeszcze jeden na którym u góry pisze FAULT_NOT_FUND_AREA(jakoś tak). Czytałem troszkę o tym i mianiowicie jest to związane z sterownikami karty graficznej. Czy to może być prawada, że osoba składająca mój komputer pomyliła coś w instalacji? Od początku zakupu komputera wyskoczyło mi już pewnie z 100 BSOD. Liczę na pomoc. Jestem zielony więc opisujcie wszystko jak najprościej :D A i jeszcze jedno. Gdy dałem komputer do naprawy, osoba sprawdzająca go nic nie wykryła...

 

Z góry dzięki.

 

Komputer:

Windows 7 64bit

RAM 4 GB

Procesor 2x3.00GHz

Karta graficzna AMD RADEON 7700 series 2GB(o ile się nie mylę to 2)

Zasilacz 420W

 

Jeżeli zły dział proszę przenieść :)

Edytowane przez lunatic1221

Youki
komentarz
komentarz

Zasilacz 420W

Jakiej marki ? Tracer, Akyga ? :E 

Czytałem troszkę o tym i mianiowicie jest to związane z sterownikami karty graficznej.

Niekoniecznie.

 

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

 

Gdy dałem komputer do naprawy, osoba sprawdzająca go nic nie wykryła...  

Ale pieniądze wzieła ? 

Energy`
komentarz
komentarz (edytowane)

Jakiej marki ? Tracer, Akyga ? :E

Jak mam sprawdzić? W umowie nie ma napisanej marki. Jest tylko obudowa z zasilaczem 420W

 

Minidump

http://speedy.sh/7fpgk/Minidump.rar

 

A mam, o ile się nie mylę Tracer

Edytowane przez lunatic1221
Energy`
komentarz
komentarz

Nic ostatnio nie aktualizowałem więc raczej nie ;d

Youki
komentarz
komentarz

Tak więc zacznij od tego. Płyta główna, czyli chipset, LAN itd, BIOS i potem do karty graficznej. 

Energy`
komentarz
komentarz

Ok już, nadal nic :/

Youki
komentarz
komentarz

Masz możliwość wziąć od kogoś inny zasilacz i sprawdzić jak wyglądać będzie sytuacja ?

Energy`
komentarz
komentarz

Nie mam takie możliwości. Myślę, że jest sprawny.

Youki
komentarz
komentarz

A masz w domu jakiś miernik ?

Energy`
komentarz
komentarz (edytowane)

Miałem, ale nie wiem czy jeszcze jest. Poszukam. Powiedz mi gdzie co jak mam włożyć XD

 

Nie jednak nie mam, masz może jakieś inne pomysły?

Edytowane przez lunatic1221
Energy`
komentarz
komentarz

Reff pomocy

Youki
komentarz
komentarz

Kup nowy zasilacz, przykładowo VS 450W na internecie. Jak go dostaniesz to zobacz czy na nim także problemy będą występować. Jeśli będą to zawsze możesz w ciągu 10 dni zwrócić zasilacz. :) 

 

Przetestuj jeszcze pamięci RAM za pomocą programu memtest86+

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.