x-kom hosting

Wydajny laptop w dobrej cenie.

Filipo33
komentarz
komentarz

Nie mam wiecej pytań dzieki za poswiecony mi czas pozdr życze spokojnej nocki

A tak propo ten dell to on nie ma SSD ze sie bedzie szybciej włączał ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie ma SSD ale będzie sie szybko uruchamiał, lecz nie tak szybko jak Lenovo z SSD

Edytowane przez Gajwer
Filipo33
komentarz
komentarz

Nie ma SSD ale będzie sie szybko uruchamiał, lecz nie tak szybko jak Lenovo z SSD

a to co on ma dysk sata ? co to znaczy ?

Gość
komentarz
komentarz

Dell posiada dysk HDD. Lenovo HDD i SSD.

dysk sata to dysk na złączę sata,

Filipo33
komentarz
komentarz

Dell posiada dysk HDD. Lenovo HDD i SSD.

dysk sata to dysk na złączę sata,

 

I tobie procesor i5 do gier wystarcza spokojnie ?? zlącze sata czyli to sa dobre dyski ??

Gość
komentarz
komentarz

I tobie procesor i5 do gier wystarcza spokojnie ?? zlącze sata czyli to sa dobre dyski ??

Spokojnie wystarcza, dobre.

Filipo33
komentarz
komentarz

Spokojnie wystarcza, dobre.

na xkom pisze ze dysk ten drugi zewnetrzny w obudowie czyli on jest zewnatrz komputera ? mam rozumiec czy jak ?


na xkom pisze ze dysk ten drugi zewnetrzny w obudowie czyli on jest zewnatrz komputera ? mam rozumiec czy jak ?

ok ide dzieki za pomoc ten drugi dysk może nie umiem sobie wyobrazic dwóch dyskow w laptopie jeden hdd drugi ten lepszy musze isc do xkom i go ogladnać na żywo ten komputerek . Pozdr spokojnej nocki


na xkom pisze ze dysk ten drugi zewnetrzny w obudowie czyli on jest zewnatrz komputera ? mam rozumiec czy jak ?


ok ide dzieki za pomoc ten drugi dysk może nie umiem sobie wyobrazic dwóch dyskow w laptopie jeden hdd drugi ten lepszy musze isc do xkom i go ogladnać na żywo ten komputerek . Pozdr spokojnej nocki

 

 

 

Ehhh tylko ten lenovo jest bez systemu . Ile kosztuje nowy system ? 300-400 zł


na xkom pisze ze dysk ten drugi zewnetrzny w obudowie czyli on jest zewnatrz komputera ? mam rozumiec czy jak ?


ok ide dzieki za pomoc ten drugi dysk może nie umiem sobie wyobrazic dwóch dyskow w laptopie jeden hdd drugi ten lepszy musze isc do xkom i go ogladnać na żywo ten komputerek . Pozdr spokojnej nocki


 

 

 

Ehhh tylko ten lenovo jest bez systemu . Ile kosztuje nowy system ? 300-400 zł

 

i ten twój lenovo nie ma dysku ssd  tylko ma dysk sata dobrze rozumiem ?

Gość
komentarz
komentarz

 

 

na xkom pisze ze dysk ten drugi zewnetrzny w obudowie czyli on jest zewnatrz komputera ? mam rozumiec czy jak ?

Czyli jest np zamiast CD roma

 

 

 

ok ide dzieki za pomoc ten drugi dysk może nie umiem sobie wyobrazic dwóch dyskow w laptopie jeden hdd drugi ten lepszy musze isc do xkom i go ogladnać na żywo ten komputerek . Pozdr spokojnej nocki

Tak 2 dyski w laptopie tak jak w stacjonarce mozesz miec nawet 3 dyski w laptopie możesz miec 2....

 

 

 

Ehhh tylko ten lenovo jest bez systemu . Ile kosztuje nowy system ? 300-400 zł

339zł

 

Windows 7

Windows 8.1

 

 

 

i ten twój lenovo nie ma dysku ssd  tylko ma dysk sata dobrze rozumiem ?

Mój laptop Posiada dysk SSD na montowaniu mstata natomiast HDD mam na montowaniu sata, czyli 2 dyski WEWNĄTRZ LAPTOPA

Filipo33
komentarz
komentarz

Witam Co sądzicie o tym komputerze

Gość
komentarz
komentarz

Napisz do czego to ma byc komputer i czy z systemem. I jaki maksymalny budżet.

Jaro070
komentarz
komentarz

Wydajny procesor, mały dysk, bardzo stara i bardzo słaba grafika.

Filipo33
komentarz
komentarz

Wydajny procesor, mały dysk, bardzo stara i bardzo słaba grafika.

aha mysle nad nowym laptopem i sie pytam gajwer juz mi proponował laptop lenovo mysle tez nad tym : http://www.x-kom.pl/p/184009-notebook-laptop-17-3-lenovo-g710-i5-4200m-8gb-1000-dvd-rw-win8x-gt820m.html


aha mysle nad nowym laptopem i sie pytam gajwer juz mi proponował laptop lenovo mysle tez nad tym : http://www.x-kom.pl/p/184009-notebook-laptop-17-3-lenovo-g710-i5-4200m-8gb-1000-dvd-rw-win8x-gt820m.html

G510 proponował mi gajwer


aha mysle nad nowym laptopem i sie pytam gajwer juz mi proponował laptop lenovo mysle tez nad tym : http://www.x-kom.pl/p/184009-notebook-laptop-17-3-lenovo-g710-i5-4200m-8gb-1000-dvd-rw-win8x-gt820m.html


G510 proponował mi gajwer

 

tylko  dysk ssd ma ten g510 a ten g710 nie ma ;/

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

 

 

Ważne żeby posiadał system bo nie mam orginałów  ;)) I nie wiem czy pchać sie w windows 8.1 czy wybrac windows 7 home premium ten sam komputer jest z dwoma systemami . Komputer chce do internetu , poczta , szkoła , zeby sie nie wieszał mi mam laptop aktualnie Della Latitude e4300 ma tylko 2 gb ramu i 2,26 procka mało troszke

 

 

Na laptopie nie gram

Tak wiec zostaje przy swoich propozycjach:

W tych cenach zupełności Ci wystarczy

Della tylko z Win 7  rownież posiada 1TG HDD

Lenovo g510 posiada 1TD HDD + 128 gb SSD

 

tłumaczyłem Ci już cały temat dlaczego rozpoczynasz nowy:

http://www.forumpc.pl/topic/334123-wyb%C3%B3r-laptopa-pom%C3%B3%C5%BCcie/page-2

Edytowane przez Gajwer
Filipo33
komentarz
komentarz

Tak wiec zostaje przy swoich propozycjach:

W tych cenach zupełności Ci wystarczy

Della tylko z Win 7  rownież posiada 1TG HDD

Lenovo g510 posiada 1TD HDD + 128 gb SSD

 

tłumaczyłem Ci już cały temat dlaczego rozpoczynasz nowy:

http://www.forumpc.pl/topic/334123-wyb%C3%B3r-laptopa-pom%C3%B3%C5%BCcie/page-2

 

intel i 7 jest do czego co sie robi na kompie ze trzeba go miec ?? chcialbym ogladac filmy tez na lapku

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Spokojnie na Dell czy lenovo obejrzysz filmy nawet NAJLEPSZEJ jakości Komputer będzie chodził jak żyleta z dobrym procesorem i7 oraz DYSKIEM SSD uruchamiać się będzie w kilka sekund. + będzie miał drugi dysk na Dane itp BARDZO POJEMNY

Edytowane przez Gajwer
Filipo33
komentarz
komentarz

Spokojnie na Dell czy lenovo obejrzysz filmy nawet NAJLEPSZEJ jakości Komputer będzie chodził jak żyleta z dobrym procesorem i7 oraz DYSKIEM SSD uruchamiać się będzie w kilka sekund. + będzie miał drugi dysk na Dane itp BARDZO POJEMNY

 Myslałem nad wyswietlaczem full hd , co myslicie o czyms takim ?


 Myslałem nad wyswietlaczem full hd , co myslicie o czyms takim ?

 

Dell gorszy procek ma 1,8 ghz - 3,0 a tamten ma i5 od 2,5-3,1 jaka to jest różnica ??

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

 Myslałem nad wyswietlaczem full hd , co myslicie o czyms takim ?


 

Dell gorszy procek ma 1,8 ghz - 3,0 a tamten ma i5 od 2,5-3,1 jaka to jest różnca

Do tych czynności których Ty będziesz wykorzystywał ten laptop to raczej nie poczujesz ŻADNEJ różnicy Tak jak już pisałem w Twoim poprzednim temacie,

Edytowane przez Gajwer
Filipo33
komentarz
komentarz

Do tych czynności których Ty będziesz wykorzystywał ten laptop to raczej nie poczujesz ŻADNEJ różnicy Tak jak już pisałem w Twoim poprzednim temacie,

 

A ten laptop lenovo jest moze z prockiem i7 czy tylko i 5 jest ??

Gość
komentarz
komentarz

Do tych czynności których Ty będziesz wykonywał wystarczy Ci i5 chyba że chcesz zapłacić dodatkowe parę stów aby miec ten i7.

Filipo33
komentarz
komentarz

Do tych czynności których Ty będziesz wykonywał wystarczy Ci i5 chyba że chcesz zapłacić dodatkowe parę stów aby miec ten i7.

 

Jakbym chciał doplacic te pare stów to co bys polecil ?? Tego della ??

Gość
komentarz
komentarz
Filipo33
komentarz
komentarz (edytowane)

tylko ten dell nie ma dysku SSD ? TAK ?


tylko ten dell nie ma dysku SSD ? TAK ?

A coś z dyskiem SSD i z intelelem core i7 w dobrej cenie 2700 ? no 2800 maxx

Edytowane przez Filipo33
Gość
komentarz
komentarz

tylko ten dell nie ma dysku SSD ? TAK ?


A coś z dyskiem SSD i z intelelem core i7 w dobrej cenie 2700 ? no 2800 maxx

Nie

 

Był HP probook lecz jest w tej chwili niedostępny.

Filipo33
komentarz
komentarz

Nie

 

Był HP probook lecz jest w tej chwili niedostępny.

bo ten lenovo co mi powiedziałes on jest bez systemu ? Za system daje 300 zl pewnie i mi sie robi 2800 prawie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.