x-kom hosting

Wydajny laptop w dobrej cenie.

Mattii4211
utworzono
utworzono

Poszukuje niedrogiego laptopa, który będzie spełnił poniższe wymagania:

8GB RAM

i7

Dobra karta graficza

Wytrzymała bateria

 

 

Jeszcze jedno pytanko co myślicie o Asus x53u:

-2 GB ram

hdd 320gb

cpu AMD Brazos dualcore c60

radeon hd6290

 

 

Mattii4211
komentarz
komentarz (edytowane)

powiedzmy że max 4000zł

a i może min byc 4gb ram

Edytowane przez Mattii4211
Jaro070
komentarz
komentarz

Ale laptop ma być do grania, programowania czy czegoś innego?

Pasjonat_
komentarz
komentarz

Z 17 cali Acer V3-772G procek i7 do tego wydajna grafika gtx850.

Z 15 cali MSI GP60 Leopard PRO już nieco słabsza grafika, bo na kościach pamięci ddr3

Mattii4211
komentarz
komentarz

Uniwersalny (lubię pograć)

Pasjonat_
komentarz
komentarz

No t z GTX spokojnie pograsz we wszystkie nowe tytuły w wiekszości na wysokich bądź średnich detalach

Jaro070
komentarz
komentarz

No to ostatnie pytanie. Laptop ma być z licencją na Windows czy bez systemu?

Mattii4211
komentarz
komentarz

Nie mam nic przeciwko jeśli nie przekroczy budżetu, aczkolwiek wolę WIN 7 od 8. A do tego Asusa to co o nim myślicie?

Jaro070
komentarz
komentarz (edytowane)

Z Windows 7 najlepszą opcją jest Acer V3-772G i7-4702MQ/8GB/1000/Win7 GTX760M w X-KOM za 3799 zł

 

Ewentualnie tańszy, z dwurdzeniowym procesorem i trochę wydajniejszą grafiką Acer V3-772G i5-4210M/8GB/1000/Win7 GTX850M w X-KOM za 3499 zł

Edytowane przez Jaro070
Marcin1989
komentarz
komentarz

GTX 850M DDR3 na zagranicznych portalach jest na równi z GTX765 DDR5 +/-4% korzyść raz jednej raz drugiej karty i jest opisana jako dobra karta do rozsądnego OC. Można sobie wygooglowac porownanie. Gdzieś pisali ze 850M po małym OC różni sie od 860M o jakieś 8-10% i ma przy tym przyzwoite temperatury.

JacekSpecKom
komentarz
komentarz

Acer V5, z procesorem i5, GF750, 1tB, 8GB, i ALU, lekki i ładny wiec polecam

Youki
komentarz
komentarz

Nie mam nic przeciwko jeśli nie przekroczy budżetu, aczkolwiek wolę WIN 7 od 8.

Z powodu ? 

Mattii4211
komentarz
komentarz

Jakoś 8 wcale nie przypadła mi do gustu a różnica w wydajności jest nieznaczna

Youki
komentarz
komentarz

Przecież nie licząc innej formy Menu Start to praktycznie jest to znacznie ulepszona 7'ka, ktora pobiera mniej RAM'u szybciej się uruchamia...

  • 1 miesiąc później...
Youki
komentarz
komentarz

To nie jest kompletnie laptop do gier. 

Filipo33
komentarz
komentarz (edytowane)

Przecież nie licząc innej formy Menu Start to praktycznie jest to znacznie ulepszona 7'ka, ktora pobiera mniej RAM'u szybciej się uruchamia...

 

Wejdz na gg napisałem do ciebie pomozesz mi


To nie jest kompletnie laptop do gier. 

 

A ten komputer ?? 

Toshiba Satellite S75-A7334 17,3" HD+ i7-4700MQ 1TB 16GB HD4600 GBLAN HDMI USB 3.0 Win8.1. Edytowane przez Filipo33
Filipo33
komentarz
komentarz

Mam prośbe pomóżcie mi wybrac laptopa . Myśle o tym Laptopie Toshiba Satellite S75-a7334 17,3 cale HD+ i7-4700MQ 1tb 16gb ramu  HD4600 . Ma on matryce TFT ? to dobra matryca ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

MSI ge50 dragon eyes 15,6' i7 8 gb ram gtx 850m dość lettki i mobilny mocna bateria.

 

Msi gp60 Leopard i7 16 gb ram gtx 850m Dysk SSD co znacznie przyspiesza rozruch (uruchamianie) komputera i poprawia komfort pracy na komputerze.

Lenovo Y50-70 z i5 haswella i gtx860 podświetlana klawiatura. Jeszcze wersja z i7 lecz droższa.

 

Najtańszy odpowiednik na którym możesz coś pograć będzie: Acer e5-571g

Edytowane przez Gajwer
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaki masz budżet do czego laptop będzie używany (gry, praca, studia)?

Czy ma posiadać system?

Edytowane przez Gajwer
Filipo33
komentarz
komentarz

Jaki masz budżet do czego laptop będzie używany (gry, praca, studia)?

Czy ma posiadać system?

Ważne żeby posiadał system bo nie mam orginałów ;)) I nie wiem czy pchać sie w windows 8.1 czy wybrac windows 7 home premium ten sam komputer jest z dwoma systemami . Komputer chce do internetu , poczta , szkoła , zeby sie nie wieszał mi mam laptop aktualnie Della Latitude e4300 ma tylko 2 gb ramu i 2,26 procka mało troszke


Ważne żeby posiadał system bo nie mam orginałów ;)) I nie wiem czy pchać sie w windows 8.1 czy wybrac windows 7 home premium ten sam komputer jest z dwoma systemami . Komputer chce do internetu , poczta , szkoła , zeby sie nie wieszał mi mam laptop aktualnie Della Latitude e4300 ma tylko 2 gb ramu i 2,26 procka mało troszke

Na laptopie nie gram


Ważne żeby posiadał system bo nie mam orginałów ;)) I nie wiem czy pchać sie w windows 8.1 czy wybrac windows 7 home premium ten sam komputer jest z dwoma systemami . Komputer chce do internetu , poczta , szkoła , zeby sie nie wieszał mi mam laptop aktualnie Della Latitude e4300 ma tylko 2 gb ramu i 2,26 procka mało troszke


Na laptopie nie gram

 

Wszystko oprócz grania robie . TFT Toshiba TruBrite® HD czy to jest dobra matryca ??


Ważne żeby posiadał system bo nie mam orginałów ;)) I nie wiem czy pchać sie w windows 8.1 czy wybrac windows 7 home premium ten sam komputer jest z dwoma systemami . Komputer chce do internetu , poczta , szkoła , zeby sie nie wieszał mi mam laptop aktualnie Della Latitude e4300 ma tylko 2 gb ramu i 2,26 procka mało troszke


Na laptopie nie gram


 

Wszystko oprócz grania robie . TFT Toshiba TruBrite® HD czy to jest dobra matryca ??

na komputerze ogladam tv mecze , seriale na hbo i innych stacjach np. Na komputerze nie gram woogole ale zalezy mi tez na grafice żeby nic mi nie wyskakiwało dziwnego jak otwieram jakis program czy coś

Awionet
komentarz
komentarz

Mam prośbe pomóżcie mi wybrac laptopa . Myśle o tym Laptopie Toshiba Satellite S75-a7334 17,3 cale HD+ i7-4700MQ 1tb 16gb ramu  HD4600 . Ma on matryce TFT ? to dobra matryca ?

No wszystko pięknie ładnie oprócz tej zintegrowanej karty graficznej :) Co prawda jest to jeden z najnowszych zintegrowanych intel'ków, lecz niestety nie da on nawet przeciętnych wyników w nowszych grach. Ale na pewno nie będzie sie wieszał i świetnie się sprawdzi do zajęć, które wypisałeś :)

Filipo33
komentarz
komentarz

No wszystko pięknie ładnie oprócz tej zintegrowanej karty graficznej :) Co prawda jest to jeden z najnowszych zintegrowanych intel'ków, lecz niestety nie da on nawet przeciętnych wyników w nowszych grach. Ale na pewno nie będzie sie wieszał i świetnie się sprawdzi do zajęć, które wypisałeś :)

 

Tak jak napisałem w nic nie gram na kompie no może czasami puszcze sobie partyjke w pokera ale w gry komputerowe to nie gram w żadne . Od tego jest konsola mi sie wydaje :)) . Ale matryca jest dobra co to znaczy TFT ??


Tak jak napisałem w nic nie gram na kompie no może czasami puszcze sobie partyjke w pokera ale w gry komputerowe to nie gram w żadne . Od tego jest konsola mi sie wydaje :)) . Ale matryca jest dobra co to znaczy TFT ??

 

I jaki system wybrac ?? windows 8.1 czy zostac przy windows7 ? co wybrać ?? podobno pod systemem win 8.1 niektóre programy jeszcze nie chodza ? czy to prawda ??


Tak jak napisałem w nic nie gram na kompie no może czasami puszcze sobie partyjke w pokera ale w gry komputerowe to nie gram w żadne . Od tego jest konsola mi sie wydaje :)) . Ale matryca jest dobra co to znaczy TFT ??


 

I jaki system wybrac ?? windows 8.1 czy zostac przy windows7 ? co wybrać ?? podobno pod systemem win 8.1 niektóre programy jeszcze nie chodza ? czy to prawda ??

 

Matryca rozdzielczość 1600x900 (panoramiczna 16:9)  ? to dobra ?
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak zacznijmy od tego nie wykorzystasz 16 gb ramu szkoda kasy. Lepszym wyborem będzie Dell inspiron 3537 posiada procesor i7 8 gb ram (wystarczająco) hd8850m, laptop ma mocną baterie oraz gwarancję domową dell, Windows 8.1.

Jeśli nie chcesz Windowsa 8.1 tutaj masz tą samą konfigurację Della tylko z Win 7

Edytowane przez Gajwer
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.