x-kom hosting

"Nie można obliczyć indeksu wydajności systemu Windows dla tego systemu" - Windows 7

Relivo
utworzono
utworzono

Witam,

Ostatnio naszła mnie ochota na sprawdzenie wydajności swojego sprzętu. Wiem, że akurat test klasyfikacyjny w Windowsie jest niewiele wiarygodny, jednak chciałbym aby mimo wszystko był zrobiony. Pech jednak chciał aby już przy jego zakończeniu wyskoczył błąd przy sprawdzeniu dysków. Dodatkowo w wierszu poleceń wykonałem test przy użyciu komendy winsat formal i właśnie przy zakończeniu pojawił się komunikat "Error in saving results to the datastore winsat\main.cpp<4735>".

Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc. :)

Relivo
komentarz
komentarz

Sprawdziłem właśnie już wszystko z tego linka - bez efektów. :/

Zayfi
komentarz
komentarz

wszystko to znaczy co? Tam sa dwa linki do tematu. Pisz konkretnie co robiłeś.

Relivo
komentarz
komentarz (edytowane)

Dosłownie wszystko z obu linków. Sprawdziłem i wyczyściłem rejestry, pliki z katalogu DataStore, sprawdzałem czy w gpedit.msc nie ma wyłączonych opcji indeskowania wydajności, wyłączyłem UAC, wykonałem czysty rozruch, wchodziłem w tryb awaryjny (choć wiadomo tam nie ma mowy o testowaniu, gdyż uruchamiane są tylko podstawowe sterowniki), aktualizowałem wszystkie sterowniki, nie posiadam Kaspersky'ego w wersji z 2010 roku, próbowałem uruchomić test przed i po aktywacji systemu, wyczyściłem historię zapisu - są jeszcze jakieś opcje?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.