x-kom hosting

Bluescreen

Smoq110
utworzono
utworzono

Witam mam problem podczas wyłączania komputera pokazuje się bluescreen a jedynym sposobem na wyłączenie komputera jest odcienie zasilania. Dodam, że problem pojawił się po instalacji sterownika (nie wiem jakiego i do czego bo robiłem wszystko na raz programem). Powiedzcie jakich informacji/plików potrzebujecie, żeby mi pomóc. Z góry dziękuję. 

Youki
komentarz
komentarz

Zacznij od podania pełnej konfiguracji PC wraz z marką i mocą zasilacza (jeśli jest to laptop to zasilacza nie podawaj).

 

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload. 

Smoq110
komentarz
komentarz

Niestety nie wiem co to za zasilacz ale pisze na nim 230 vac. Nie rozumiem co znaczy pełna konfiguracja pc więc prosił bym o dokładniejsze napisanie co mam podać. A tu link do tego folderu http://www.mediafire.com/download/g917a3niduliza2/to.zip. Wiem, że totalnie nie ogarniam ale cóż ;/ 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.