x-kom hosting

Pękł ekran - Tablet OVERMAX

TTJ
utworzono
utworzono (edytowane)

zdjcie-0119mur9k.jpgWitam. 

 

Tak jak w temacie pękł mi ekran w tablecie firmy OVERMAX. Stało się to po tym jak przez przypadek nadepnąłem na niego. 

 

Nie wiem czy tylko pękł ekran bo jak coś kliknę to dotyk świruję. Włącza się wszystko po kolei. 

 

Oczywiście jest na gwarancji, ale wątpię żeby mi uznali.. zdjcie-0118kaogs.jpgzdjcie-0117yurtf.jpg

zdjcie-0120qvodl.jpg

Piksel
komentarz
komentarz

Po pierwsze : Zły dział

Po drugie : O co nas pytasz? Masz pękniety 'ekran' , jeśłi nic sie nie wyświetla to do wymiany.

TTJ
komentarz
komentarz

Jeśli zły dział to przepraszam, ale nie wiedziałem gdzie napisać. 

 

Tablet się włącza, wyświetla, ale tak jak napisałem wyżej dotyk świruję i na tej mniejszej połowie jest ciemniejszy kolor. 

Piksel
komentarz
komentarz

Według mnie matryca jest do wymiany.

Niestety te urządzenia nie są budowane żeby były trwałe ;/


i przepraszam , dobry dział :D

Mysłałem że to laptopy.

lukee8
komentarz
komentarz

Jaki lans nie odkleil foli reklamowej z wyswietlacza :E

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Powinni ci uznac, a wlasciwie uznaja ci na 100℅, ale podawaj jak najmniej info o swoich bledach (nadepniecie).

Wysłane z mojego 70.65 przy użyciu Tapatalka

TTJ
komentarz
komentarz

lukee8, chcesz sobie posty nabić ? 

 

lsdpetersld, podpowiesz co mam mówić ? Przecież im nie powiem, że wyświetlacz pęk podczas gdy przeglądałem fb

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Hmm.. Ja sobie gralem i mocniej przycisnalem i pynklo. Generalnie no cos w ten desen, ale chodzilo mi o to, zebys nie rozkrecal sie. U mnie prawie taka sama ryska, tyle ze pod innym katem. Powiedz np. ze mocniej nacisnales, ale to mocniej to nawet moj(twoj) telefon wytrzymuje, i pekl.? No wymyslisz cos. :)

Wysłane z mojego 70.65 przy użyciu Tapatalka

Jaro070
komentarz
komentarz

Chętnie odkupię za 35 złotych.

  • 2 tygodnie później...
wachowiecPC
komentarz
komentarz

zdjcie-0119mur9k.jpgWitam. 

 

Tak jak w temacie pękł mi ekran w tablecie firmy OVERMAX. Stało się to po tym jak przez przypadek nadepnąłem na niego. 

 

Nie wiem czy tylko pękł ekran bo jak coś kliknę to dotyk świruję. Włącza się wszystko po kolei. 

 

Oczywiście jest na gwarancji, ale wątpię żeby mi uznali.. zdjcie-0118kaogs.jpgzdjcie-0117yurtf.jpg

zdjcie-0120qvodl.jpg

skorzystaj z gwarancji tez mam tableta

z OVERMAX

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.