x-kom hosting

BSOD 0x0000003b czy to może być dysk?

macio207
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam problem w postaci coraz częstszych bluscr na samym początku myślałem że to problem z ramem ale MemTest nic nie wykazał, więc zacząłem szukać gdzie indziej no i znalazłem problem z dyskiem http://zapodaj.net/a72a441a96ad4.jpg.html więc zmieniłem kabel sata jak program mi zasugerował ale nic to nie dało. Nie wiem czy te bluscr są od dysku? Kody bluscr jakie mi wywalało: 0x1000007e; 0x00000050; z czego najczęściej wydziałem ten 0x0000003b

Konfiguracja mojego komputera:

i5 2400

h31m-p31 msi

chieftec ctg500w

radeon 7870xt

Seagate Barracuda 7200.10 ST3250310AS

Z czego warto zaznaczyć że nie dawno zmieniałem procesor i kartę graficzną i postawiłem odnowa system(win7 64bit) ale przed zmianą bluscr też były takie same jak teraz.

Pliki minidump: http://www54.zippyshare.com/v/672766/file.html

Edytowane przez macio207

Youki
komentarz
komentarz

BIOS aktualny  ?

 

Sterowniki do karty graficznej także ?

 

SP1 zainstalowane ? 

macio207
komentarz
komentarz

Z tego wszystkiego to tylko sp1 nie zainstalowane więc już ściągam i instaluje.

Youki
komentarz
komentarz

Jeden z błędów był spowodowany przez proces wchodzący w skład sterowników do karty graficznej, chociaż równie dobrze może świadczyć to o niestabilności karty.

macio207
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli że karta może być uszkodzona?

eidt. ale na wcześniejszej karcie(gtx650ti) też mi takie same blue scr waliły

Edytowane przez macio207
Youki
komentarz
komentarz

No nie, może to być błąd sterowników, w rejestrze coś namieszane czy coś. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.