x-kom hosting

Tablet/Telefon Max 550zl

Yasume
komentarz
komentarz

Ok, a  od strony systemowej moglbys mi pomoc ? Chodzi mi o to ze jak sciagole GO SMS PRO smsy mi przychodza od roznych osob ale jak klikam w pole gdzie sie pisze nie pojawia mi sie tekst ktrory napisalem, ani nic, dodam ze jak ustawienia fabryczne wczytuje od nowa cialge mam 4.4.3 nie wchodzi mi starszy android. Wiesz moze jakiego kernela roota czy cos w tym guscie moglbym zrobic aby mogl odpisywac na te sms? a przy okazji jesli sie tak da to dzwonic? bo dzwonie sygnal jest ale nic sie na tablecie nie pojawia. Jesli o tej strony moglbys cos mi doradzic pomoc bylbym wdzieczny.

kompOG
komentarz
komentarz

nie takie złe ;]

Youki
komentarz
komentarz

a przy okazji jesli sie tak da to dzwonic?

A masz mikrofon, który będzie rejestrować to co mówisz i odpowiedni moduł GSM do wysyłania zakodowanych informacji do drugiej osoby ? :P

Yasume
komentarz
komentarz

No przez skaypa mozna rozmawiac :D, ale tak to nie wiem nie znam sie na tym za bardzo dlatego pytam :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.