x-kom hosting

Tablet/Telefon Max 550zl

Yasume
utworzono
utworzono

Hey wszystkim ! :). Moja dziewczyna chciala sobie zakupic tablet albo telefon w kwocie do 550zl moze byc uzywka  :) Zalezy jej zeby w miare plynnie chodzil mial androida :). Prosilbym was o pomoc w wyborze pisze ze telefon tez moze byc chociaz nie wiem czy was o to tutaj moge prosisz zebyscie pomogli z wyborem telefonu.

 

Jesli byl by to tablet za miast telefonu szukam tableta z 3G zeby wlasnie zastapil ten telefon :). Mysle ze tak ok 8 cala tablet byly w miare zamiast telefonu. Jesli mial by byc to telefon to tak z 4.3 cala i w gore.

 

 

Myslalem nad Tabletem samsung galaxy tab 2 7.0 3g z uzywek

 

A na telefon HTC Desier S lub X

 

co myslicie do doradzacie ? Pomoc !! 

Yasume
komentarz
komentarz

szczerze mowiac nie myslalem o Motoroli wgl :), aczkolwiek ciekawa propozycja, zwlaszcza ze ma najnowszy android w tej cenie kuszace, mala ilosc pamieci nie przeszkadza zawsze mozna rozbudowac karta sd :> 

Youki
komentarz
komentarz

Moto G nie ma złącza na kartę microSD.

Yasume
komentarz
komentarz

Aha :/ to jednak niestety za malo jeśli było by 16G wbudowane to tak w sam raz ale 8 to jednak malo mi wszystko, a cos innego moglbys doradzic ?

Yasume
komentarz
komentarz

Youki a co sadzisz o Lenovo IdeTab A3000 lub A3500 http://www.komputronik.pl/product/232735/Komputery/Tablety/Lenovo_IdeaTab_A3500_16GB_WiFi_ciemno_niebieski.html

 

 

http://www.komputronik.pl/product/197371/Komputery/Tablety/Lenovo_IdeaTab_A3000_4GB_3G_WiFi.html

 

 

Ewntualnie znalazlem jeszcze co mi sie bardzo podoba Asus  FonePad 7 http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/asus-fonepad-me371mg.bhtml

 

Ale martwi mnie w nim to ze mam jakis dziwny slaby procesor jak sadzicie ? ktory najlepszy moze jeszcze jakis inny byscie zaproponowali : >?

Youki
komentarz
komentarz

Ten procesor słaby nie jest, do podstawowych czynności wystarcza.

Yasume
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale lepszy od tego lenovo ? Lenovo ma aż te 4 wątki a on tylko 1 który byłby najlepszy ? Może masz inna propozycję z jakiś bardziej znanych marek z modemem 3G:> ?

Edytowane przez Yasume
Youki
komentarz
komentarz

A co ma do tego marka, szczególnie w tej cenie ?

Yasume
komentarz
komentarz (edytowane)

No wolabyl jakiś lenovo np od jakieś mediachen marki czy jakieś takiej innej lepiej bym się z tym nawet czuł podczas gwarancji :P

 

 

znalazlem teraz na promocji na Morele.net  takowy model podoba mi sie bardzo jego cena i ogolnokształt, co o nim sadzicie ? Bo naprawde w przeciwienstwie do poprzednikow zachwyca, Tanszy od Asus`a ale troche drozszy od Lenvo

 

http://www.morele.net/tablet-samsung-galaxy-tab-3-7-0-8gb-czarny-624028/

Edytowane przez Yasume
Yasume
komentarz
komentarz

Temat do zamkniecia udalo mi sie dzisiaj kupic za 570zl  Asus Nexus 7 3G 32GB + etui z 2013r. ( ale ten starszy model )  :)

Youki
komentarz
komentarz

Nie jest zle. ;) 

Yasume
komentarz
komentarz

Youki mam powazny problem przy gosciu dzialal tablet jak cacy i wgl w domu na chwile tez, ale jak go odpalilem znow to ekran zaczol siac, drzec nie wiem co sie stalo POMOCY!! co moze byc nie tak co sie zjebalo ?! facet mowil ze wszytko sprawne przy nim dzialalo :/

Youki
komentarz
komentarz

Widziałeś jak działał przy nim ? 

Yasume
komentarz
komentarz

Tak widzialem dzialal dobrze nie scinal sie ekran nie migal, wgrywalismy razem ja i on ustawienia fabryczne weszlo chodzilo schowalimy go wlaczylem go wlozylem karte micro sim zablokowalem go, po 1h wlaczylem go znow i ekran migal przesuwal sie drgal. Albo on mial szczecie przy mnie jak sprzedawal ze mu sie tak nie stalo, albo ja mam pecha bo to nie dzieje sie caly czas tylko co jakis czas nie umie powiedziec od czego tak sie dzieje siedze na nim jakis czas dzialo sie tak wlaczylem go dzialal sie tak, Zeby przestalo sie tak dziac musialem go " zablokowac i odblokowac "  co jest nie tak kur...  :/


http://zapodaj.net/d521e95454873.jpg.html  TO sie dzieje z Tabletem i nie wiem czemu nie moge wyslac nawet SMS pissze bym w ustawieniach zmienil jakas konfiguracje a nic takiego tam nie ma Youki HELP ME PLISSS

Youki
komentarz
komentarz

sie dzieje z Tabletem i nie wiem czemu nie moge wyslac nawet SMS pissze bym w ustawieniach zmienil jakas konfiguracje a nic takiego tam nie ma Youki HELP ME PLISSS

Ale przecież w tym modelu 3G służy tylko do internetu ? 

Yasume
komentarz
komentarz

Ale jak wgram system od nowa to mam aplikacje do wyslania SMS, wiec powino chyba wysylac SMS? po co dawal producent aplikacje ktora nie mozna odinstalowac ? , A co z tym ekranem ? po 2 SMS w Play przychodza mi zeby doladowac konto i tak dalej ? wiec co moga mi przyjsc a ja nie moge wyslac oO ?

Youki
komentarz
komentarz

Ale wgrywasz oficjalny system czy nie ?

Yasume
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak oficialny, jak daje przywroc ustawienia fabryczne wgrywa sie odrazu Android 4.4.3  / Mozna odbierac SMS ale nie mozna na nie odpowiadac GOGOLE MNIE ROZwalilo xD naszczescie jest apka SMS go pro i ona daje mozlwosc odp na sms ale dzownic sie nie da szkoda :< myslalem ze sie da, ale nie rozwiazuje to mojego problemu migajacego EKRANU ;/

Edytowane przez Yasume
Youki
komentarz
komentarz

Nie możesz go zwrócić ?

Yasume
komentarz
komentarz

No nie zabardzo jak kupilem go pod biedronka od goscia w aucie ktory mial go rok z jakiegos powodu go sprzedawal..

Youki
komentarz
komentarz

No to co ja poradzę, to raczej nie jest usterka systemowa. 

Yasume
komentarz
komentarz

Yhym ok dzięki a może wiesz gdzie jest w ok Krakowa Katowic chrzanowa jakiś dobry serwis tego typu?

Youki
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia. :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.