x-kom hosting

Stary napęd Nowy komp?

halpmeguys
utworzono
utworzono

Mam pytanie, jako że bardzo rzadko korzystam z płyt CD/DVD bo teraz jak wiadomo internet jest szybki i jeżeli ma się klucz produktu to wystarczy godzinka i mamy to co chcemy więc czy gdybym przełożył nagrywarke cd/dvd ze starego komputera (zakupiony ok. 2005r.) to będzie ona działała na nowym komputerze (za ok. 3000zł kupionym teraz)?
Nie mogę nigdzie znaleść nic na temat modelu tej nagrywarki więc przekopiuje informacje z programu Everest:
Opis urządzenia
HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
Opis urządzenia
BGRIJ PYZ0LMVOX SCSI CdRom Device

Także jeszcze raz pytanie, czy taka nagrywarka będzie obsługiwana i działała jak prawidłowo w nowym?

inches666
komentarz
komentarz

SATA czy ATA? Płyta główna w nowym ma tylko złącza SATA czy ma też ATA?

Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

Napęd jest na taśmę IDE i jest od LG. Jaką masz płytę główną teraz?

inches666
komentarz
komentarz

Ano rzeczywiście, nie przyuważyłem że został podany model. Możliwość i tak jest, tylko pytanie czy z przejściówką czy bez...

halpmeguys
komentarz
komentarz

ata więc chyba zainwestuję pieniądze w nowy napęd

inches666
komentarz
komentarz

Chyba że ich nie masz to jest coś takiego http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-sata-ide-ata-2-kierunki-kabel-i4261635336.html rozwiązanie nie jest idealne ale jest tanie i działa, sam miałem nagrywarkę na IDE na płycie głównej z SATA przez prawie rok na takim cudeńku

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.