x-kom hosting

Konsole

ziomall22
utworzono
utworzono

Jaką konsole wybrać,Ps3 czy xboxa360? :)

Youki
komentarz
komentarz

A w co masz zamiar grać? 

Piksel
komentarz
komentarz

Wez PS3 , ja mam Xboxa i żaluje że nie wziołęm PS3..

inches666
komentarz
komentarz

Ja bym brał PS3 ale tylko dla exclusive-ów i ciut lepszej grafiki. Obowiązkowo z dyskiem, nie tą 12GB

ziomall22
komentarz
komentarz

a z tym większym dyskiem to za ile dostanę ps3? :)

Gość
komentarz
komentarz

bierz ps3 - mialem x'a 360 i musialem kupowac golda zeby multi potrzaskac, a na ps'ie masz za free

ziomall22
komentarz
komentarz

a jak np kupiłbym xboxa 360 4gb to pogram w każdą grę?

RobRobson
komentarz
komentarz (edytowane)

Lepiej kupić z większym dyskiem. Z czego to ja wiem to można i 2.5 calowy dysk wsadzić do konsoli. Powiem tak - jeżeli Cię stać i lubisz grać z kumplami razem w gry np. GTA Online lepszym wyborem byłby Xbox 360. Ma więcej funkcji sieciowych i pod tym względem jest lepszy, lecz trzeba za ten dostęp zapłacić. Jeżeli Ci na tym nie zależy lub grasz często sam albo we dwóch weź PS 3.

ziomall22
komentarz
komentarz

no tak ale jakoś chce wydać na konsole 600zł dlatego pytam czy z 4 gb dyskiem pogram w każdą grę.

Gość
komentarz
komentarz

pograsz, a jak ci bedzie brakowalo to sobie kupisz zwykly dysk 2.5 cala i wsadzisz do srodka bez problemu

  • 2 tygodnie później...
Snajperro
komentarz
komentarz (edytowane)

Lepiej kupić z większym dyskiem. Z czego to ja wiem to można i 2.5 calowy dysk wsadzić do konsoli. Powiem tak - jeżeli Cię stać i lubisz grać z kumplami razem w gry np. GTA Online lepszym wyborem byłby Xbox 360. Ma więcej funkcji sieciowych i pod tym względem jest lepszy, lecz trzeba za ten dostęp zapłacić. 

 

Ze starszej generacji konsol jakbym miał teraz wybierać to też bym tak zrobił i kupił Xboxa 360. Jak już wydaję się trochę kasy na taką rzecz to lepiej jednak trochę dołożyć niż potem żałować. No a im większy dysk to wiadomo, że lepiej, wielkiej filozofii tu nie ma ;)

slivero
komentarz
komentarz

Jeśli brać starszą generację to głównym wyznacznikiem dla mnie osobiście byłaby kwestia znajomych którzy posiadają konsolę , a mianowicie ile znajmych i jacy znajomi mają konsole. Bo jak wiadomo czym więcej osób do grania tym lepsze wrażenia. No i następną kwestia tytułów w jakie zamierzasz grać.

Piksel
komentarz
komentarz

Ja pośiadam Xboxa 360 Elite 120gb i jest bardzo solidny.

A Xbox Live na allegro wyniesie cię UWAGA AŻ 4ZŁ na miesiąc kupując 4 kody na tydzień po 1zł sztuka

 

Wada xboxa jest że głośno pracuje.

inches666
komentarz
komentarz

Na xboxie 4GB nie pograsz we wszystkie gry, niektóre wymagają instalacji, np. WatchDogs

  • 1 miesiąc później...
quatium
komentarz
komentarz

Ja tam ma xboxa 360 superslim i na pewno nie zamienilbym na ps3. Co do oplaty za granie to sie zgodze z Pikselem. Na allegro mozna tez kupic konto ktore pozwala na granie multi przez tydzien za 1 zl. W x360 superslim naped pracuje glosno, sama konsola nie. Poza tym xbox ma wygodniejszego pada.

Piksel
komentarz
komentarz

Konsole są głośne ale da rade się przyzwyczaić :) Pady są dużo lepsze (fajniejsze rozłożenie + na duże ręce) i też się wydają masywniejsze.

DarKPL
komentarz
komentarz

Witam miałem obie konsole i każda z nich ma wady i zalety xbox ma głośniejszy start ale płyta przestaje się kręcić ale jak gra nie jest zainstalowana potrafi ją rysować po za tym xklocek jest tańszy na start ale Live dobija pamientam że kiedyś za nowe konto dostawało się liva na 3 miediące ale chyba to wycofali co do ps3 ma czasami zamyślenia głośny pasek z początku a i co do xboxa obudowa strasznie się rysuje moja jest w takim stanie jak bym na niej kroił tak po za tym ps3 lepsze pad dłużej trzyma jest lżejszy ale mniej wygodny 2dni trzymał w xklocku a w ps3 trzyma mi około tygodnia jeśli masz jeszcze inne pytania chętnie odpowiem ;)

  • 2 tygodnie później...
quatium
komentarz
komentarz

To ile ty grales? Mi pad wystarczył na pol fabuły gta, w tym kilkukrotne przechodzenie niektórych misji.
Na xboxie
No i jeszcze trochę Forza horizon i gta online.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.