x-kom hosting

BSOD podczas wypakowywania pliku rar. 0x0000004A IRQL_GT_ZERO_AT_SYSTEM_SERVICE

Dawid_Dj
utworzono
utworzono
Witam.
Wypakowywałem wcześniej pobrany film aż tu nagle Blue Screen. Zresetowałem kompa. Miał się pojawić ekran logowania a zamiast tego pojawil sie czarny ekran wraz z kursorem (dioda przy kompie swiecila sie swiatlem ciaglym). Zresetowałem po raz drugi. Zostało wyswietlone logo windows. Trwalo to dlugo az utkwilo w miejscu (dioda przy kompie swiecila sie swiatlem ciaglym). Kolejny reset pomógł. Komp w koncu sie wlaczyl. To bylo dziwne.
 
Fotki niestety w linkach:
 
PS. znacie jakiś dobry i darmowy hosting plików graficznych? ImageShack nie jest już niestety darmowy.

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Sprawdź temperatury za pomocą programu "HWMonitor" bądź "Core Temp" oraz "GPU Temp". Pobierz program "HDTune w celu sprawdzenia twardego dysku. Daj screenshot'a z zakładki "Health" oraz ss po ukończonym "Error Scan" z odznaczonym "Quick Scan". Powodzenia kolego! :)


P.S. Jeśli nie będziesz miał nic zaznaczone na inne kolory w zakładce "Health" w "HDTune", to możesz nie robić "Error Scan" z odznaczonym "Quick Scan".

Dawid_Dj
komentarz
komentarz

Temperatury jak narazie są moim zdaniem ok. Łap screena: http://zapodaj.net/ea9dd270dc781.jpg.html

Youki
komentarz
komentarz

PS. znacie jakiś dobry i darmowy hosting plików graficznych? ImageShack nie jest już niestety darmowy.

Postimage

 

Błąd został spowodowany przez sterownik. Zapewne tylko podczas próby wypakowania tego czegoś masz błąd ? [

quote name='Dawid_Dj' timestamp='1402732379' post='2025920'] pobrany [/quote]

To może wzsystko wyjaśniać :E

 

Sprawdź temperatury za pomocą programu "HWMonitor" bądź "Core Temp" oraz "GPU Temp". Pobierz program "HDTune w celu sprawdzenia twardego dysku. Daj screenshot'a z zakładki "Health" oraz ss po ukończonym "Error Scan" z odznaczonym "Quick Scan". Powodzenia kolego! P.S. Jeśli nie będziesz miał nic zaznaczone na inne kolory w zakładce "Health" w "HDTune", to możesz nie robić "Error Scan" z odznaczonym "Quick Scan".

Nie wiem co do tego ma sprzęt, ale co tam napiszę sobie coś tam, post nabiję :E 

  • Dobra wypowiedź 1
Dawid_Dj
komentarz
komentarz

Jaki sterownik? Co tak naprawde sie stalo?

Youki
komentarz
komentarz

Jaki sterownik?

Bez plików Minidump to skąd mam wiedzieć. 

 

Zapewne tylko podczas próby wypakowania tego czegoś masz błąd ? 
Dawid_Dj
komentarz
komentarz

Wypakowałem to drugi raz. Tym razem obyło się bez błędów. Film wypakowany wczesniej zamula przy przewijaniu a jak go teraz wypakowałem działa jakby lepiej tzn. przy przewijaniu nic nie zamula.

Youki
komentarz
komentarz

OK, czyli problem rozwiązany ?

Dawid_Dj
komentarz
komentarz

Mam nadzieję ze to sie nie powtorzy.

Youki
komentarz
komentarz

Jak coś to pisz.

lsdpetersld
komentarz
komentarz (edytowane)


Nie wiem co do tego ma sprzęt, ale co tam napiszę sobie coś tam, post nabiję :E

Dysk twardy mogl to spowodowac. Moze sie psuc, ale nie musi, bo mogl byc to jednorazowy blad dysku. Nie mowie, ze bledy systemu (zwlaszcza Windows) sie nie zdarzaja.

P.S. Sry za F5, ale mini padl i pisze z tego tabletu gunwianego chinskiego Lark 70.65. Poza tym, jeden post robi w pi*du duza roznice. :E Pozdro :)

Wysłane z mojego 70.65 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez lsdpetersld
Dawid_Dj
komentarz
komentarz

Problem przy uruchomieniu Windows. Mój Win 7 64bit znowu zamulił przy wyświetleniu sie loga, lampka na kompie swiecila sie swiatlem ciaglym. Zresetowałem drania. Moglem uruchomic ponownie albo naprawic system (wybralem to drugie) Po pewnym czasie kliknalem "przywroc system" (czy cos takiego), a po tym chyba 20min szukal co jest nie tak. W koncu wyswietlilo sie okno w ktorym wyslalem windows szczegolowe info. Komp sie wylaczyl. Wlaczylem go na nowo, ale znowu byl problem wiec, znow reset. Tym razem uruchomil system normalnie. Po raz kolejny zamulil, ale gdy siegnalem juz po plyte z windowsem, komp nagle otrzezwial i w koncu si uruchomil. Ciekawe czy to ma zwiazek z tym co stalo sie wczesniej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.