x-kom hosting

Poczta systemu windows - proszę o pomoc

rencistka
utworzono
utworzono

Jestem biedną rencistką więc kupiłam sobie dwa lata temu używanego laptopa. Działał super, ale zauważyłam że mam pewien skrót do poczty poprzedniego właściciela (ja do swojej poczty wchodzę poprzez stronę internetową). 

Skrót ten cały czas działał i mogłam zobaczyć różne nowe maile jakie on otrzymywał. Mi to do niczego niepotrzebne, Skasowałam więc ten skrót, ale jak kiedyś weszłam w "Programy" zobaczyłam znów napis "Poczta systemu windows" - kliknęłam, no i oczywiście znów sobie mogłam pooglądać co nowego otrzymał poprzedni właściciel laptopa.

 

Co mam zrobić żeby się tego połączenia pozbyć, lub ewentualnie móc oglądać moje wiadomości a nie cudze ?

Nie jestem zbyt biegła w komputerowym świecie. 

Zayfi
komentarz
komentarz

Co mam zrobić żeby się tego połączenia pozbyć, lub ewentualnie móc oglądać moje wiadomości a nie cudze ?

Nie jestem zbyt biegła w komputerowym świecie.

 

wejdź w panel programów i najzwyczajniej w swiecie odinstaluj

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.