x-kom hosting

Morele.net - odwołać zamówienie, czy nie.

DamixGW
utworzono
utworzono

Witam, zamówiłem zestaw w tymże sklepie. Dziś jednak dostałem wiadomość, że nie mają tego zasilacza, który chcę i, że mogę go wymienić, lub odwołać całe zamówienie. Widziałem wiele negatywnych opinii o tym sklepie, stąd moje pytanie. Czy Waszym zdaniem lepiej odwołać i spróbować zakupić gdzieś indziej? Nie chciałbym w jakimś razie męczyć się potem z tym sklepem.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Mają beznadziejny system gwarancyjny.

Od siebie polecam esc.pl ale będzie troszkę drożej (jakiś czas temu mieli sporo lepsze ceny od morele.net)

muszkieter97
komentarz
komentarz

Ja nie mialem problemow z tym sklepem, znajomym go polecam i nie narzekaja.

r102
komentarz
komentarz

Ale o co chodzi ?

 

Wybierzesz  inny zasilacz i będzie OK. 

  • 1 miesiąc później...
mprzywoski1983
komentarz
komentarz

Jeżeli temat jeszcze aktualny to odwołaj póki jeszcze możesz. Zaoszczędzi Ci to dalszych problemów. Poza samym zakupem i ceną bardzo ważne jest podejście do klienta (w morele całkowity brak) oraz rozwiązywanie jego problemów jak i ew. serwisowanie w razie czego. To wszystko w MORELE jest żenujące. Klienta mają w du.....

Naprawdę lepiej omijać z daleka. Miesiąc już prawie czekam na rozpatrzenie reklamacji i odesłanie kompa za 4 tyś. Pomimo, że złożona jako niezgodność towaru z umową nawet nie kwapili się odpowiedzieć w ustawowym terminie....

 

Naprawdę nie warto im nabijać kieszeni, jak tylko przelejesz im kasę to mają Cię za nic......

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.