x-kom hosting

Windows 7 64-bit Blue screen sam się restartuje

Matushx
utworzono
utworzono

Witam. Nie potrafię rozwiązać pewnego problemu, który mnie ciągle męczy. Komputer po pewnym czasie sam się restartuje i ciągle wyskakuje mi Blue Screen po tym restarcie. Dołączam zdjęcia tego blue screena oraz info. o temp. różnych podzespołów i dane sprzętowe. 

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Kiedy ten BSoD zaczął wyskakiwać? Podaj markę i moc zasilacza (tabliczka znamieniowa). Pobierz program "HDTune" w celu sprawdzenia żywotności dysku twardego. Daj ss z zakładki "Health" oraz ss po ukończonym "Error Scan" z odznaczonym "Quick Scan". Powodzenia kolego! :)

Youki
komentarz
komentarz

Podaj marke i moc zasilacza.

 

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

Matushx
komentarz
komentarz

Te restarty i blue screen mam już od ok. 2 mies.kilka razy dziennie. Ciągle ten sam błąd. 
Zasilacz pół roku temu wymieniałem oczywiście na nowy: 
CHIEFTEC 560W /CFT-560-A12S

 

Przeskanowałem dysk HD Tune  

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.
Youki
komentarz
komentarz

Przetestuj pamięci RAM za pomocą programu memtest86+. Test powinien trać przynajmniej 3 godziny, aczkolwiek możliwe, że już wcześniej zostaną wykryte błędy w Twoim przypadku. 

Matushx
komentarz
komentarz

Ok, dzięki wielkie dam znać po co i jak. 

Matushx
komentarz
komentarz

No już po skanowaniu. 3 godzinki. Wyskoczył jeden błąd. Czy kość ram nadaję się do wymiany. To jest ta przyczyna ? 

Youki
komentarz
komentarz

BSOD"y na nią wskazywały, błędy są więc tak.

  • Dobra wypowiedź 1
Matushx
komentarz
komentarz

No ok, dzięki wielkie za pomoc. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.