x-kom hosting

Dziwny błąd.

Fluxeer_92
utworzono
utworzono

Witam.Mam taki problem,po wyłączeniu komputer i ponownym włączeniu pojawia sie taki błąd. Proszę o pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Komputer się potem dalej uruchamia czy nie ?

Tryb awaryjny działa ? 

Fluxeer_92
komentarz
komentarz

Tryb awaryjny nie działa, próbowałem wszystkich opcji, ale nic to nie daje. Cały czas wyskakuje ten sam błąd
.

Youki
komentarz
komentarz

Awaryjny z wierszem poleceń także ?

 

Robiłeś coś/pobierałeś dziwnego wcześniej ? 

Fluxeer_92
komentarz
komentarz

Awaryjny też nie działa, po kazdym wyskakuje ten błąd. Komputer z powodu wysokich temperatur na procesorze kilkukrotnie sie wyłączył, po czym sam go wyłączyłem; od tego czasu wyskakuje ten błąd.
.
Proszę o pomoc.

wiktor1209
komentarz
komentarz

:)

https://www.youtube.com/watch?v=p0BWtwTp9fo

Fluxeer_92
komentarz
komentarz

Nie działa, kiedy chce przełączyć na tryb bezpieczny wyskakuje Blue screen. :/

Youki
komentarz
komentarz

Możliwe, że dysk twardy siadł, chociaż może to być jakiś virut. Ogarniasz może jakąś dystrybucję Linuksa ?

Fluxeer_92
komentarz
komentarz

Chodzi o Ubuntu ? Słyszałem ze to jakaś dystrybucja ale nie wiem o co chodzi. Pod powiesz mi.?

Youki
komentarz
komentarz

Obojętnę, Zobacz jeśli potrafisz, czy będziesz w stanie odpalić jakąś dystrybucję Linuksa. 

Fluxeer_92
komentarz
komentarz

Dasz jakieś dokładne wskazówki bo jestem ciemny w tej sprawie.

Zayfi
komentarz
komentarz

Tu nie ma co za bardzo wyjaśniać. Nagraj na płyte Ubuntu i wystartuj z niej na kompa. Wybierasz tryb testowy.

Fluxeer_92
komentarz
komentarz (edytowane)

Najpierw muszę jakoś pobrać to ubuntu. A zbytnio nie mam jak, chyba ze bym do kolegi poszedł.
Dodam że wziąłem stary dysk od brata i nadal wyskakuje błąd.
.

Edytowane przez Fluxeer_92
Myziak
komentarz
komentarz

Dysk jest na SATA, czy ATA? Spróbuj podłączyć innymi molexami. Możesz spróbować również odpalić dyski na innym zasilaczu.

Fluxeer_92
komentarz
komentarz

Dysk jest na SATA II i nie mam innego zasilacza żeby go podłączyć.
Podłączyłem inny dysk i ciągle był ten sam błąd.
Wie ktos ci to może być.?

Myziak
komentarz
komentarz

Nadal to za dużo mi nie mówi. Wygląda jak uszkodzony kontroler, ale może być też wina przeowdu sata, czy molexów w zasilaczu.  Postaraj się podłączyć dysk pod inny zasilacz np. u kolegi, czy kogoś z rodziny. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.