x-kom hosting

Wieszająca się VISTA/PRACA MAGISTERSKA NA NIEJ!

dzem
utworzono
utworzono
Panie i Panowie!
 
Mam OGROMNY problem. Potrzebowalem zainstalowac dysk zewnętrzny na moim laptopie. By to zrobić, musiałem utworzyć konto administratora (tak myślałem, potem okazało się to zbędnym...). Od tego czasu komputer strasznie zamulać zaczął, aż pewnego dni, kilka sekund po pokazaniu się pulpitu etc, zaczął się zacinać po włączeniu czegokolwiek. Jest to dla mnie dość cholernie problematyczne, bo mam na nim swoją prace magisterską... dużo już jej tam mam. 
 
Co mogę zrobić, by ją odzyskac? Chciałem usunąć konto administratora, ale nie za bardzo wiem jak, a do tego komputer uruchamiany w trybie awaryjnym z wierszem poleceń leży martwy,.. jak inaczej mogę to załatwić? Albo chociaż jak plik odzyskać?

feszyn
komentarz
komentarz

wiem, że taka odpowiedź to nie odpowiedź, ale nie możesz zrzucić tej pracy na jakiegoś pendrive'a albo coś?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.