x-kom hosting

Utracona rozdzielczość

piotr28
utworzono
utworzono

:) Witam wszystkich serdecznie.Od niedawna posiadam monitor panoramiczny hyunday n220w 22 cale,w związku z tym moja prawidłowa rozdzielczość to 1680x1050.[karta graficzna radeonx600 pro]Kilka dni temu ustawiłem sobie tapetę przez nieuwagę w rozdzielczości 25xx x15xx[dokładnie nie pamiętam]ale była duża.Wszystko było w porządku dopóki nie wyłączyłem kompa.Rano włączam a monitor uruchamia się w rozdzielczości 800x600!Myślałem że to jakiś drobny problem,więc wszedłem w ustawienia rozdz. a tam "miła" niespodzianka-w ogóle nie ma w spisie mojej rozdzielczości :blink:

A cały spis się poprzestawiał bo zaczynał się od 640x480,teraz 800x600 a kończy na 2048x1536 a kończył na 1920x1080.Niestety nigdzie nie mogę znalezć swojej rozdzielczości,system uznaje że nigdy takiej nie było i nie pozwala jej ustawić.Próbowałem już zmieniać sterowniki,piszę po różnych forach i nikt nie potrafi mi pomóc,może wy coś poradzicie :):):)

Pozdrawiam.

Lewy12
komentarz
komentarz

Odinstaluj dokładnie sterowniki od karty graficznej i zainstaluj jescze raz.

SleepWell
komentarz
komentarz

A czy wraz z monitorem dostałeś jakieś sterowniki do niego ?

piotr28
komentarz
komentarz

Próbowałem już ze sterownikami i nic,natomiast kiedy zainstaluje najnowsze sterowniki to rozdzielczości powiększają mi się do ponad 3000x xxxx.Nie miałem sterowników do monitora używam systemowych.Pozdrawiam.Spróbuję jeszcze raz ze sterami.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.