x-kom hosting

Blue Screen

Ghastly
utworzono
utworzono

Witam!

 

Od pewnego czasu mam problem ze swoim PC , otóż wyskakują mi blue screeny. Komputer posiadam już co najmniej 3/4 lata , nie pamiętam dokładnie. Wcześniej nie miałem z nim takich problemów. Otóż blue screeny pojawiają się może nie na tyle często ale podczas gdy np. gram w grę która ma lepsze wymagania. Przykładem może być Battlefield 3 w którego gram na dniach ale tylko na multiplayer , pogram dłużej i nagle wywala błąd systemu tzw. blue screen. Miałem tak też podczas grania np. w AC4 ale blue screen'a wywalało wtedy gdy wyszedłem z gry i tak 5 min po tym. Nie wiem co to może być. Bardzo możliwe , że komputera się przegrzewa , pasty pod radiatorem nie wymieniałem bo komputer działał dobrze ale może teraz już najwyższy czas , w środku był czyszczony z kurzu. Może problem nie dotyczy przegrzewania się PC ale chciałbym go rozwiązać bo jest to dość uciążliwe. Nie raz blue screen'a wywalało podczas zwykłego przeglądania internetu i szybkiego klikania myszką :)

 

[attachment=31945:PC.png]

 

[attachment=31946:Minidump.png]

 

Nie wiem co jeszcze mam wrzucić dlatego jeśli to nie wystarczy to proszę napisać w komentarzu co jeszcze pomoże w rozwiązaniu problemu.

 

 

lsdpetersld
komentarz
komentarz (edytowane)

Podaj model i marke i moc zasilacza. Spakuj minidumpy i wrzuc na jakis upload, a dla mnie to sciagnij np. BlueScreenView i podaj przyczyne(uroki andka...). Zrob error scan z odznaczonym quick scan z hdtune i daj ss z zakladki health z hdtune.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez lsdpetersld
Ghastly
komentarz
komentarz

Podaj model i marke i moc zasilacza. Spakuj minidumpy i wrzuc na jakis upload, a dla mnie to sciagnij np. BlueScreenView i podaj przyczyne(uroki andka...). Zrob error scan z odznaczonym quick scan z hdtune i daj ss z zakladki health z hdtune.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

 

MODECOM MC 620 W CARBON

 

http://speedy.sh/CG24g/Minidump.rar
lsdpetersld
komentarz
komentarz

Masz mozliwosc przetestowania komputera na innym zasilaczu? Ja te BSoD'y (bez sprawdzenia :co: ) klade na zasilacz.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Ghastly
komentarz
komentarz

 

MODECOM MC 620 W CARBON

http://speedy.sh/CG24g/Minidump.rar

 

Nie mam :/ Ściągnąłem BlueScreenView tylko nie wiem teraz jak go użyć :/

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Normanie odpalasz i ok i ok itd. (zapetlic okejki :jkm:). Mozesz zrobic +1h test grafy i cpu programem OCCT. Ale wg. mnie to na 69% zasilka. Watpie, zeby modecom wyczymal 4lata (kolega ma farta i ma 7 lat, ale jego komp nie czerpie full pradu).

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Ghastly
komentarz
komentarz

[attachment=31947:bluescreenview.png]

 

[attachment=31948:bluescreenview 2.png]


W sumie to sam nwm , miałem problem też z przegrzewaniem się tego komputera ale teraz to już sam nie wiem. 

 

http://www.forumpc.pl/topic/297786-komputer-si%C4%99-nagrzewa/

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Te 3 od gory wskazuja na zasilke. 4 to niwim. :E Co z HDTune?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Ghastly
komentarz
komentarz

Grafika też Mnie ostatnio zaniepokoiła bo jak np. gram w FIFA 14 to mi się nagle zlewa , wrócę do pulpitu i wszystko wraca do normy.

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Jak zlewa? Wytlumacz lepiej, badz daj SS. Rozmazane czy :co:?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Ghastly
komentarz
komentarz

SS Ci nie podeślę bo musiał bym FIFA 14 odpalić i chwilę pograć :D Chodzi mi o to , że tak jakby się rozmazuje.


Te 3 od gory wskazuja na zasilke. 4 to niwim. :E Co z HDTune?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

 

HDTune , robi się :D

lsdpetersld
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie spiesz sie kolego! Tutaj wszystko i dokladnie trzeba. Ja zycze tobie, sobie i wszystkim dobrej nocy. Pozno jest, a trzeba rano wstac... :E Ed: HDTune to o health chodzilo! :p :co:

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez lsdpetersld
Ghastly
komentarz
komentarz

No ok , jak się zrobi to Ci podeślę :)

Gość
komentarz
komentarz

Podaj konfiguracje i zrób zdjecie tego blu

Ghastly
komentarz
komentarz

Podaj konfiguracje i zrób zdjecie tego blu

Konfigurację czego ? 

 

[attachment=31949:blue1.png]

 

[attachment=31950:blue2.png]

 

[attachment=31951:blue3.png]

 

[attachment=31952:blue4.png]


Konfigurację czego ? 

 

attachicon.gifblue1.png

 

attachicon.gifblue2.png

 

attachicon.gifblue3.png

 

attachicon.gifblue4.png

 

[attachment=31955:hd1.png]

 

[attachment=31956:hd2.png]

Gość
komentarz
komentarz

Konfigurację czego ?

A w jakiej sprawie tu napisałeś :P

Ghastly
komentarz
komentarz

A w jakiej sprawie tu napisałeś :P

 

No w takiej , że mi blue screeny wypierdala i chce wiedzieć skąd ten problem się bierze :p


Nie spiesz sie kolego! Tutaj wszystko i dokladnie trzeba. Ja zycze tobie, sobie i wszystkim dobrej nocy. Pozno jest, a trzeba rano wstac... :E Ed: HDTune to o health chodzilo! :P :co:

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

 

przecież wrzuciłem health

Zayfi
komentarz
komentarz

dysk tu nie ma nic do rzeczy. 

 

Testuj grafikę i Ram

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.