x-kom hosting

[Joomla] Czy Joomli można użyć jako strony dla firmy?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: trzepiz ,
Grot
utworzono
utworzono

Witam.

Mam pytanie, czy Joomli mogę LEGALNIE i ZA DARMO użyć jako CMS dla strony, przykładowo serwisu, na której mógłbym opisać działalność, dać dane kontaktowe, cennik i inne?

Jak wiadomo serwis chce zarabiać, a ja nie wiem czy to nie podpada pod użycie komercyjne, oraz czy można jej używać do celów komercyjnych.

MaTeuszV20
komentarz
komentarz

Rozumiem że chcesz zarabiać Tak?

  • Rekomendowana odpowiedź
trzepiz
komentarz
komentarz

czy Joomli mogę LEGALNIE i ZA DARMO użyć jako CMS dla strony

 

Możesz. Joomla! to system CMS na licencji GNU GPL - możesz przygotować swoją witrynę, sklep, portal - wszystko będzie legalne.

Tutaj więcej informacji: http://www.joomla.pl/o-joomla/projekt-joomla/licencje/licencja-joomla-i-prawa-wlasnosci

  • Dobra wypowiedź 1
Grot
komentarz
komentarz

@MaTeuszV20: może nie ja, bo ja bym się zajmował prowadzeniem tylko strony (nie byłbym właścicielem firmy, udziałowcem, czy nawet pracownikiem), ale pośrednio tak.

 

@trzepiz: dzięki wielkie!

kezar
komentarz
komentarz

Tak, możesz w pełni używać Joomla jako strony firmowej. Autorzy tego systemu wręcz naciskają na użytkowników, aby w pełni wykorzystywali potencjał tego skryptu. Gdybyś miał jakiekolwiek problemy, możesz się zwrócić do mojej firmy: www.sochacki.biz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.