x-kom hosting

Wielki problem z Grafiką w FIFA 14

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: freaky_boost ,
Coorchak
utworzono
utworzono

Witam wszystkich ostatnio postanowiłem kupić FIFE 14 PL na PC , tak też zrobiłem , lecz ku memu zdziwieniu jest coś NIE TAK ! Grafika jest fatalna ! na PS3 wyglądało to na prawdę imponująco . Zmieniałem coś w ustawieniach FIFY instalowałem trzy razy , instalowałem nowe sterowniki do karty i nic :/. Chodzi mi dokłądnie o to że wszystko jest nie ostre litery np n nazwiskami piłkarzy są rozmazane stadion i kibicie to samo ... Proszę o Pomoc. Podam mój sprzęt:

 

Windows 8.1

Proc AMD fx-4130 3.8Ghz 4x rdzen

Karta Graf: AMD Radeon R7 250 1GB ( mam DX 11 zainstalowany )

Pamięć RAM DDR3 Corsair 4GB

 

NIe wiem może da się cos zmienic w ustawieniach ? NIe mam pojecia PROSZE O POMOC !!!!!

freaky_boost
komentarz
komentarz

Oczywiście rozdzielczość w ustawieniach odpowiednia? Może daj screena jak to wygląda.

Coorchak
komentarz
komentarz

Wygląda to tak !

  • Rekomendowana odpowiedź
freaky_boost
komentarz
komentarz

Koleego rozsuń ten pasek gdzie masz 800x600 i ustaw wyższą wartość ( chociażby 1280x1024 bądź 1600x900, 1920x1080)

Coorchak
komentarz
komentarz

oo kurcze ale wstyd ! Dzięki za POMOC temat Zamykam !

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.