x-kom hosting

Jaki polecasz program do montażu?

patrykpeniu
utworzono
utworzono

Witam,

do tej pory filmy montowałem w Pinnacle studio 14. Każdy kto miał ten program wie o co chodzi. W skrócie - porażka! W tej chwili szukam jakieś alternatywy dla niego. Możecie coś polecić?

Co do wymagań to ,żeby był język polski oraz możliwość dodawania efektów specjalnych w wideo (jak np. wybuch). W pinnacle tego nie widziałem. 

Zastanawiam się nad MAGIX Video Deluxe lub Sony Movie Studio. Może ktoś miał kiedyś te programy i wie czy warto ,lub chce polecić inne?

Dzięki!

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Tu będzie trudno pogodzić Twoje oczekiwania... ponieważ znajomość angielskiego w takich programach jest wskazana.

Z takich, które mogę ze spokojem polecić to Sony Vegas Pro 10 (i wyżej) oraz do pracy nad efektami specjalnymi Adobe After Effects, ale te programy są po angielsku.

Jeśli chodzi o opcję polską, to tylko nasuwa mi się właśnie Pinnacle Studio oraz ewentualnie Camtasia Studio. Są to jednak dośc okrojone programy pod kątem efektów i raczej nie osiągniesz tego co chciałbyś osiągnąć, po tym jak wczytuję się w Twój post.

patrykpeniu
komentarz
komentarz

Tu będzie trudno pogodzić Twoje oczekiwania... ponieważ znajomość angielskiego w takich programach jest wskazana.

Z takich, które mogę ze spokojem polecić to Sony Vegas Pro 10 (i wyżej) oraz do pracy nad efektami specjalnymi Adobe After Effects, ale te programy są po angielsku.

Jeśli chodzi o opcję polską, to tylko nasuwa mi się właśnie Pinnacle Studio oraz ewentualnie Camtasia Studio. Są to jednak dośc okrojone programy pod kątem efektów i raczej nie osiągniesz tego co chciałbyś osiągnąć, po tym jak wczytuję się w Twój post.

 

No masz rację Pinnacle dla mnie to takie Windows Movie Maker na sterydach ;) Angielski znam ,ale nie jakoś super. No cóż skoro te polecasz to spróbuję z nimi. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.