x-kom hosting

Pomysł na program?

lalka785
utworzono
utworzono

Cześć wam, do użytkowników Forum PC dołączyłem już kilka lat temu, ale nie pamiętam czy udzielałem się na forum.

Tak więc witam, i wprost się zapytam, o program, który pamięć moją schwyta!

Jakiś czas temu wpadłem na artykuł o programie do przechowywania naszych haseł. Program ten wydał mi się niepotrzebny, ale jako że niedawno musiałem uzyskać dostęp do kont, których używałem kilka, bądź nawet tylko raz w życiu zacząłem myśleć o tej idei.

Skoro wszyscy mamy tyle kont, na jaką stronę nie wejdziemy musimy się zalogować. 

Zapewne każdy z was ma przynajmniej 15 - 20 kont internetowych by mieć dostęp do najróżniejszych ułatwień. Problem zaczyna się wtedy gdy tak jak ja ostatnio musimy dostać się do konta którego używaliśmy kupę czasu temu, i za cholerę nie pamiętamy hasła.
Szperając po stronach znalazłem wiele programów które oferują nam zapamiętywanie haseł, a nawet automatyczne logowanie na wybrane strony. Problem tkwi w idei programu. Jest to jakby sejf w naszym komputerze którego nie mamy szans ruszyć, możemy go tylko otworzyć zabrać co potrzebne i zamknąć. Wielu z was na pewno korzysta z kilku komputerów, i w tym wypadku korzystanie z takiego sejfu się wyklucza. Dlaczego by nie stworzyć programu takiego programu który byłby kluczem do naszych haseł jako np: mały pendrive?
Jeśli ktoś z was słyszał o takim przenośnym sejfie, lub czymś tego typu, to chętnie posłucham waszych opinii. Jakie programy najbardziej polecacie?

  • 4 miesiące później...

Emillod
komentarz
komentarz

Witaj. 

Ja osobiście od paru lat używam LastPassa . Program  już w wersji FREE udostępnia wiele przydatnych funkcji. Sejf z hasłami jest trzymany na serwerach LastPass więc jest dostępny z każdego urządzenia na świecie. Kopię sejfu możesz również własnie pobrać jak chciałeś na Pendrive i korzystać bez problemu na wielu komputerach. 

 

Myślę, ze funkcją która zrobiła na mnie największe wrażenie jest Auto wypełnianie pól W TELEFONIE - to jest świetna funkcja. Niestety dostępna tylko w premium, jednak moim zdaniem warto zapłacić za ten program rocznie 12 $, nie jest to jakiś wielki koszt dla kogoś kto dba o swoje bezpieczeństwo. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.