x-kom hosting

Pomoc w wyborze tabletu do 1200zł

sweetnoizze
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

 

Posiadam tablet goclever m713g, generalnie jestem bardzo z niego zadowolony, użytkowanie to sama przyjemność z wyjątkiem jednego ALE które robi się dość znaczące. Tablet ma bardzo mało pamięci wewnętrznej. Wiem że istnieje możliwość instalowania aplikacji na karcie sd, ale nie wszystkie aplikacje się da, a inne najpierw trzeba zainstalować na pamięci wewnętrzej a dopiero później przenieść na karte SD, a co w momencie gdy aplikacja zajmuje np 1gb... goclever ma własnej pamięci tylko z tego co pamietam 512mb reszta to jest tzn sd wbudowana 

 

Doszedłem do sedna sprawy ;), poszukuje tabletu 8-10 cali z dyskiem conajmniej 16gb - z naciskiem na większy...

 

pozdro ;)

Youki
komentarz
komentarz

Android czy Windows ?

sweetnoizze
komentarz
komentarz

android tylko i wyłącznie :)

Dżony2
komentarz
komentarz

Teraz widziałęm Samsung T320 w komputroniku z 16 GB i matrycą 8.4 cala i na 4 rdzeniowym procku za 1300 zł jeśli to Cie interesuje.

marko12911
komentarz
komentarz

jesli dobrze poszukasz to znajdziesz w tej cenie  tableta: Samsung Galaxy Pro T325 - na androidzie oczywsicie. Polecam .Ma świetny wyswietlacz i 4 rdzeniowy procesor

majmetro
komentarz
komentarz

A może ten model?

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/8612016

Lenovo Yoga? Żona jakiś czas temu sobie kupiła i do domowych zastosowań jest bardo dobry, mimo dość niewielkiej pamięci (1gb ramu). Sam czasami używam i wszystko śmiga na nim bez problemu . Ma również wygodną podstawkę tak więc można sobie postawić tablet przed sobą i coś obejrzeć. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.