x-kom hosting

Najlepsze domeny ?!

rawcio_o
utworzono
utworzono

Witam , sprawdzałem w wyszukiwarce i znalazłem co prawda  podobny temat ale niestety nie z obecnego roku , a jest to sprawa raczej ruchoma .. 

 A wiec jak w temacie jaka jest najlepsza strona gdzie mogę wykupić domenę .

 

oraz 

 

Zaczynam zabawę z własną stroną wiec nie wiem na ten temat wiele , szukałem na forum tematu , jak zacząć tą przygodę czyli co powinienem wiedzieć i zrobić zeby założyć własną stornę ale tematy już istniejące wydają  się ze są  dla tych co wiedza więcej ,a wiec  nie ma zamiaru zadawać  tego pytania jeszcze raz , dlatego proszę o link do tematu który pomoże mi jakoś zacząć .

 

Z góry dziękuje .  :D

timikomp
komentarz
komentarz

Domenę gdziekolwiek, ja korzystam z usług firmy hekko.pl - jestem zadowolony, ceny przystępne, dobry support.

 

Jeżeli chodzi o naukę, polecam Ci kursy eduweb.pl - ceny naprawdę korzystne za tej jakości materiał, na początek html + css, później gdy będziesz miał te podstawy możesz spróbować podziałać z systemami CMS np. Wordpress. Podsumowując napiszę, że i tak wszystko zależy od Ciebie i od Twoich chęci czy będziesz sam szukał informacji, próbował i się nie zniechęcisz.

  • Dobra wypowiedź 1
MaTeuszV20
komentarz
komentarz

Jeśli jesteś na prawdę początkowy to nie lepiej zacząć z strona na cba i wgrać mybb?

  • Dobra wypowiedź 1
kezar
komentarz
komentarz

Ja osobiście domeny kupuję na az.pl, hosting to hekko.pl natomiast systemy CMS: Wordpress, Joomla, Quick CMS

  • Dobra wypowiedź 1
mtsziom
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja ostatnio w kwestii domen to testuję gnum.pl Jest bardzo tanio (kupno .pl około 10 zł, a odnowienie około 45zł) i support ok

Co do drugiego pytania:

Akurat dzisiaj na rss pojawił mi się wpis http://zarabianie-na-blogu.pl/od-czego-zaczac

 

Pan Lis od kilku lat prowadzi blogi i dzieli się swoją wiedzą. Można poczytać. 

Edytowane przez mtsziom
  • Dobra wypowiedź 1
  • 1 miesiąc później...
kaczmar_p
komentarz
komentarz

Uuuu….trudne pytanie. Bo tego jest cała masa. Choć rodzi się pytanie, czy chcesz mieć coś porządnego na dłużej, czy coś na chwilę? Bo jeśli chcesz coś trwałego i solidnego, to odradzam zaopatrywania się w darmowe domeny. Nie są praktycznie, nie sprawdzają się na dłuższą metę. Musisz też wiedzieć, że zakup domeny za tą symboliczną „złotówkę” , wiąże się z wybuleniem przy wydłużeniu ważności domeny sporej kasy, nawet ponad 100 zł. Radzę znaleźć coś optymalnie taniego, np. z rozszerzeniem .com. albo .net, albo .eu, bo sam koszt takiej domeny sięga około 30 zł. Są takie oferty na rynku. Za więcej to już zdzierstwo. Aaa..i przedłużenie też nie jest droższe niż 50 zł. 

4pc
komentarz
komentarz

Zdecydowanie domena PL. W tym momencie są już bardzo tanie - przedłuża się za średnio 50 zł z hakiem, a tyle może przecież zarobić średniej wielkości stronka dziennie. Kupowanie innej jednak nie ma sensu, bo jakie korzyści?

  • 1 miesiąc później...
kaczmar_p
komentarz
komentarz

Dobór odpowiedniej domeny uzależniony jest od wiele czynników. Zastanów się, czy twoja działalność jest nakierowana tylko na Polskę, czy jednak planujesz z czasem docierać poza granice. Moim zdanie fajną domeną jest .com. Jest powszechnie znana, nie ma ograniczeń lokalizacyjnych i świetnie komponuje się z całym adresem strony. Zaletą com-ów jest też cena. Na rynku można juz kupić domenę do 30 zł, przy tym odnowienie tez niewiele kosztuje. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.