x-kom hosting

BSOD przy wielu czynnościach lub pobieraniu

Lipiec
utworzono
utworzono

Witam. Od długiego, długiego czasu mam problemy z ów bsodem. Nęka mnie przy wykonywaniu wielu czynności na komputerze. Wysyłam logi z bs viewera, otl'a i gmer'a. Proszę o jak najszybszą pomoc. Z góry dziękuję. W załączniku podaje skan z otl i bs viewer

freaky_boost
komentarz
komentarz

może coś pomoże :[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=fo-m54Q6eUE[/spoiler]

Youki
komentarz
komentarz

Zacznij od podania konfiguracji Twojego PC wraz z marką i mocą zasilacza.

 

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

Lipiec
komentarz
komentarz

Spakować plików nie moge, z racji odmowy dostępu, a raport o komputerze z everesta wrzucam w załączniku

Youki
komentarz
komentarz

To wrzuć bez pakowania.

 

Podaj jeszcze markę i moc zasilacza.

Lipiec
komentarz
komentarz

Zasilacz Akyga, model: AK B1-420

Moc to 420W. A plików z minidumpa nie mam pojęcia jak dodać. Odmowa dostępu uniemożliwia dodanie ich gdziekolwiek

Youki
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym także brak dostępu ?

Lipiec
komentarz
komentarz (edytowane)

W trybie awaryjnym udało mi się dodać do archiwum i wrzucić na stronę pliki z minidumpa. Oto link: http://przeklej.org/file/SEVzNO/Minidump.rar

Edytowane przez Lipiec
Youki
komentarz
komentarz

Wrzuć na jakiś inny upload, nie będę jakiegoś syfu pobierał, żeby te pliki zrzucić na dysk. :) 

Youki
komentarz
komentarz

Przeinstaluj sterowniki do karty sieciowej.

Lipiec
komentarz
komentarz (edytowane)

Zaktualizowałem sterowniki do karty sieciowej, myślałem, że problem został rozwiązany, lecz przed chwilą przy aktualizacji gry bsod znów nastąpił. Co robić?

Edytowane przez Lipiec
Youki
komentarz
komentarz

Wrzuć tylko ten ostatni zrzut z błędu który wystąpił podczas aktualizacji gry to zobaczę co  i jak.

  • 2 tygodnie później...
Lipiec
komentarz
komentarz (edytowane)

Po powrocie wakacji, wznawiam temat. W załączniku wrzucam dwa logi z dzisiejszych blue screenów.

Edytowane przez Lipiec
lsdpetersld
komentarz
komentarz

Spróbuj zainstalować inne sterowniki do grafiki. Zrób też godzinny test grafiki programem "OCCT" i wrzuć je tutaj (wyniki). Włącz opcje "Wykrywanie" i pamięć, jaką ma twoja karta ustaw. Pełny ekran najlepiej, i shader'y na max.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.