x-kom hosting

Połączenie karty graf. do dekodera Cyfry+

mareee
utworzono
utworzono

Dobra więc tak mam karte graficzną GeForce 8400GS z wyjściem s-vide , d-sub , dvi (domyślnie :lol: ) Więc tak chcę połączyć kartę graficzną z dekoderem Cyfry+ tym kablem http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/.../pelny,id,9118/

I jak coś to nie zależy mi na jakiejś ostro odjechanej jakości :D

I oczywiście mam program do odbierania obrazu i dźwięku Nero Essentialis Home :D mam nadzieje że bedzie good

Pozdrowienia !

Tomek
komentarz
komentarz

masz zamiar podłączyć tuner Cyfry do komputera i nagrywać obraz.

Z tego co jest napisane nie ma takiej mozliwości jeżeli karta graficzna ma tylko wyjscia Video(które mozna podłączyc do telewizora oraz oglądac obraz komputerowy na telewizorze).

Karta musi posiadać wejscie Video

mareee
komentarz
komentarz

hmm. nie ma możliwości oglądania na komputerze obrazu na s-video i nagrywania odbieranego obrazu ? :mellow:

Tomek
komentarz
komentarz

jest możliwoś cprzechwytywania obrazu na kmputerze ale potrzebna jest karta graficzna z wejsciami Video lub specjalna karta przechwytująca Video z analogowego źródła

mareee
komentarz
komentarz

przeciez to chyba jest wejscie video ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.