x-kom hosting

Problemy z komputerem

Marikaka232
utworzono
utworzono
Witam , 
Ostatnimi czasy ( od kilku tygodni ) mam pewnie problemy z komputerem. Polegają one na : 
a) Ekran zawiesza się na jednym kolorze i nic nie mogę zrobić , muszę zresetować.
b) Monitor po prostu się wyłącza jakby komputer w ogóle nie był włączony , a działa.
c) Włącza się BlueScreen.
Gdy robię test w ATITool karta graficzna po mniej niż minucie osiąga temperaturę 90 i rośnie. Bez obciążenia : [attachment=31789:Temp bez obciążenia.png]
Dodam że wentylatory pracują , obudowa boczna jest zdjęta a komputer był czyszczony kilka dni temu.
 
Proszę o pomoc c:

Youki
komentarz
komentarz

Marka i moc zasilacza ?

 

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

Youki
komentarz
komentarz

Kiedy ostatni raz wymieniałaś pastę termoprzewodzącą na GPU ?

Marikaka232
komentarz
komentarz

Szczerze mówiąc nigdy , odkąd dostałem ten komputer. Czyli około 1,5 roku temu :/

Youki
komentarz
komentarz

Już czas.

Marikaka232
komentarz
komentarz (edytowane)

Okey , zdązylem zmiezyc temperatury i były zdecydowanie niższe. Lecz mam inny problem a mianowanie pod punkt b) , teraz nawet nie mogę włączyć komputera ponieważ monitor nie odpowiada i tylko włącza tryb oszczędzania jakbym miał wyłączony komputer. Proszę o pomoc.


Ok wszystko się wyjaśniło , ku mojemu zdziwieniu przyczyną był wentylator procesora którego podłączyłem i odłączyłem :O

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.