x-kom hosting

Niebieski ekran, bład, nie wiem jaki...

Ged
utworzono
utworzono

Panowie, proszę Was o pomoc, od pewnego czasu co jakiś czas podczas włączania komputera mam taki ekran:

blue4Zkz8.jpg

Co mam zrobić, o co chodzi, czemu tak się dzieje, jakieś rady, pomoc ? z góry dzięki :)

Dodam jeszcze takie info o swoim kompie, jak coś to wrzucę i inne screeny, liczę na Was, screen:

1.png
2.png
3.png
4.png

:)

Youki
komentarz
komentarz
jakiś czas podczas włączania komputera mam taki ekran:

W którym momencie ?

 

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

Ged
komentarz
komentarz

Posted Today, 14:07 Ged, on 29 May 2014 - 11:57, said: jakiś czas podczas włączania komputera mam taki ekran: W którym momencie ? Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.


Miałem tak ze dwa razy, siedziałem na lapku, obejrzałem film, posiedziałem na necie, wyłączyłem go i za jakiś czas włączam i takie coś, tak miałem ze 2-3 razy, potem ponownie mi się to pojawił podczas uruchamia gierki, też ze 2-3 razy (czasem jakiś relaks między pracą a uczelnią :P )

Wrzuciłem ten folder o który prosiłeś, tylko nie mogę skopiować dwóch plików, bo nie mam uprawnień czy coś i system mi to blokuje, reszta w tym linku:

http://www18.zippyshare.com/v/83710219/file.html

Dzięki że mi pomagasz :)
 
Youki
komentarz
komentarz
Miałem tak ze dwa razy, siedziałem na lapku, obejrzałem film, posiedziałem na necie, wyłączyłem go i za jakiś czas włączam i takie coś, tak miałem ze 2-3 razy, potem ponownie mi się to pojawił podczas uruchamia gierki, też ze 2-3 razy (czasem jakiś relaks między pracą a uczelnią )

Zle mnie zrozumiałeś, chodziło mi dokładnie, czy przykładowo zaraz po naciśnięciu przycisku Power czy może już w czasie wczytywania systemu ?

 

Dużo tych plików, sprawdze resztę jak wróce koło 21-22. :)

 

Trochę dużo tych błędów. Sterowniki do karty graficznej (AMD) aktualne ? 

  • 2 tygodnie później...
Ged
komentarz
komentarz

Posted 30 May 2014 - 17:58 Ged, on 29 May 2014 - 21:47, said: Miałem tak ze dwa razy, siedziałem na lapku, obejrzałem film, posiedziałem na necie, wyłączyłem go i za jakiś czas włączam i takie coś, tak miałem ze 2-3 razy, potem ponownie mi się to pojawił podczas uruchamia gierki, też ze 2-3 razy (czasem jakiś relaks między pracą a uczelnią ) Zle mnie zrozumiałeś, chodziło mi dokładnie, czy przykładowo zaraz po naciśnięciu przycisku Power czy może już w czasie wczytywania systemu ? Dużo tych plików, sprawdze resztę jak wróce koło 21-22. :) Trochę dużo tych błędów. Sterowniki do karty graficznej (AMD) aktualne ?


Zaraz po wciśnięciu przycisku Power się to robi... dużo błędów ? Sterowniki do karty aktualne, te które są podane na stronie producenta.
A te błędy to rozumiem takie systemowe, nie techniczne (jakiś urządzeń) ?
Youki
komentarz
komentarz

Przeinstaluj sterowniki dokładnie do karty graficznej oraz chipsetu. 

 

A te błędy to rozumiem takie systemowe, nie techniczne (jakiś urządzeń) ?

Ciężko stwierdzić.

Ged
komentarz
komentarz

Przeinstaluj sterowniki dokładnie do karty graficznej oraz chipsetu. Ged, on 09 Jun 2014 - 11:35, said: A te błędy to rozumiem takie systemowe, nie techniczne (jakiś urządzeń) ? Ciężko stwierdzić.



a np. format systemu by pomógł ? odkąd mam lapka, czyli jakieś 3 lata nie robiłem formata, wiem że powinno się robić minimum raz na rok, no ale...

znasz może jakiś program który sam automatycznie i dobrze dobrałby, pobrałby i zainstalował sterowniki ?
Youki
komentarz
komentarz

Jak chcesz to możesz formata. 

 

znasz może jakiś program który sam automatycznie i dobrze dobrałby, pobrałby i zainstalował sterowniki ?

Na stronie producenta znajdziesz, kilka sekund szukania...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.