x-kom hosting

Problem z TeamSpeak3

DziksooN
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Ts3 nie łączy sie z moim ip sewera ts2.svoice.pl:8252 tylko z ts2.svoice.pl czyli nie czyta ip po ":". Próbowałem wszystkiego : reinstal nowe pobranie instalki , poprzez wszystkie możliwe sposoby połącznia się. Nie wiem co robić. Inne ip bez ":" czyta normalnie

 

 

Edit: wygląda to tak http://screenshooter.net/8246645/esgvetb

Nygiel
komentarz
komentarz (edytowane)

To pewnie dlatego, że serwer z Teamspeak 2 nie jest obsługiwany na nowym Teamspeak 3.

Pozdrawiam ;)

 

Edit: Cytując strone wsparcia technicznego Teamspeak3:

 

"

Can I upgrade my TeamSpeak 2 server database to TeamSpeak 3?

No. Too many things have changed. New protocol, new format, new user management system, new everything...

 

"

DziksooN
komentarz
komentarz

Juz na tym ts3 wchodziłem na ten serwer. Tylko robiłem formata i się zwaliło.

Nygiel
komentarz
komentarz

Jeszcze raz:

"

Can I connect to a TeamSpeak 2 server using the TeamSpeak 3 client or vice versa?

No. TeamSpeak 2 and TeamSpeak 3 are not compatible with one another at all. So a TeamSpeak 2 client can only connect to a TeamSpeak 2 server, and a TeamSpeak 3 client can only connect to a TeamSpeak 3 server.

"

 

Ts2 i Ts3 to dwa rózne programy, które nie współgrają ze sobą. No nie da sie i tyle :E

DziksooN
komentarz
komentarz

To jak wczesniej działało? Jak koledzy na ts3 wchodzą na ten serwer?

Nygiel
komentarz
komentarz

Cytuję tylko oficjalne FAQ Teamspeaka i wyciągam wnioski.

Tak poza tym, to czemu by nie wbić na ten serwer z Ts'a 2? skoro Ts3 nie działa ;p

Próbowałeś z innym serwerem Ts2 czy tylko na tym swoim?

DziksooN
komentarz
komentarz

Tylko swój. Chodzi o to że on nie czyta dokładnie ip

Nygiel
komentarz
komentarz (edytowane)

Końcówka adresu  ( :8252 ) - to tylko port, co nie ma znaczenia, ponieważ Ts'y używają losowych portów z zakresu 1024-65535 i kierują go na 8767 (UDP).

 

Mimo wszystko wciąż będę się upierał, że takie połączenie jest niemożliwe. Zapytaj kumpli czy napewno mają Ts3.

Ciężko mi podważać oficjalne FAQ :cisza:

 

"

Is TeamSpeak 2 compatible with TeamSpeak 3?

TeamSpeak 2 is in no way compatible with TeamSpeak 3. Keep in mind TeamSpeak 3 has been completely re-written in C++, introduces new features, and the protocol itself has been completely re-engineered. Therefore, you cannot connect to a TeamSpeak 3 server using a TeamSpeak 2 client, nor can you connect to a TeamSpeak 2 server using a TeamSpeak 3 client.

"

 

Znalazłem już trzeci akapit o tym..

DziksooN
komentarz
komentarz

Wczesniej jak miałem XP to łączyło na ts3 normalnie. Mam nowego kompa win 7 i nie łączy na ts3

Nygiel
komentarz
komentarz

Nic więcej do tematu nie wniosę, ponieważ nie mam warunków sprawdzić tego osobiście.

Jedyne co moge Ci na tą chwilę polecić to instalacja Ts2, albo zmiana serwera ;)

DziksooN
komentarz
komentarz

Ma ktoś jakieś propozycje?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.