x-kom hosting

Darmowy Kurs Pozycjonowania Stron

ar4
utworzono
utworzono

Witam,
mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na darmowy kurs pozycjonowania stron.
Kurs jest ukierunkowany dla osób zaczynających przygodę z SEO.
Tematy lekcji:


Wprowadzenie do pozycjonowania
Jak działają wyszukiwarki?
Jak wyszukiwarki określają ranking?
Dobór słów kluczowych
Optymalizacja cz. 1
Optymalizacja cz. 2
Pozyskiwanie linków cz. 1
Pozyskiwanie linków cz. 2
Pozyskiwanie linków cz. 3
Własne zaplecze pozycjonerskie
Za co można dostać karę od Google?
Najczęściej popełniane błędy w SEO
Teczka pozycjonera
Podsumowanie


Ps. jeżeli w złym dziale opublikowałem ten temat, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu

  • 1 miesiąc później...

Stobej
komentarz
komentarz (edytowane)

To tylko podstawy, coś już o tym wiem. Szukam czegoś wiecej. Mogę nawet coś zapłacić, ale żeby była bardziej pogłębiona wiedza.

Edytowane przez Stobej
  • 3 tygodnie później...
lament
komentarz
komentarz

To tylko podstawy, coś już o tym wiem. Szukam czegoś wiecej. Mogę nawet coś zapłacić, ale żeby była bardziej pogłębiona wiedza.

 

Pozycjonowanie polega na stymulowaniu popularności Twojej strony. Możesz to wykonać z wykorzystaniem wielu narzędzi. Najlepszym z nich jest Zennoposter, tutaj znajdziesz małe info co będziesz mógł nim zrobić. Jest jeden warunek...musisz posiadać wiele własnych pomysłów do realizacji celów. Jeżeli opanujesz tą kwestię w dobrym stopniu zapewniam Cię, że Twoja wiedza będzie o wiele bardziej pogłębiona nie tylko w zakresie pozycjonowania, ale ogólnie w marketingu internetowym.

autor12
komentarz
komentarz

problem teraz to tak naprawde sama wyszukiwarka

Google rozdaje bany na lewo i prawo po drugie zabrania nigdys naturalnych sposobów promocji co za tym idzie nie wiesz czy dzis zdobyty link niby naturalny jutro nie bedzie powodem filtra lub bana

Najlepiej wbijac sie w sieci spolecznosciowe tam zmierza dzisiejsze seo i unikalny conect to dzis sukces

Dzis strona z 10 linkami jest w top 5 a strona z 3k na 30 pozycji

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Takie pytanie do autora wątku, czemu nie umieścisz kursu na stronie, tylko żądasz adresu mejla, na który prześlesz kurs ?

  • 3 tygodnie później...
Tomasz Kucaj
komentarz
komentarz

Pewnie sposób na budowanie bazy mailingowej. Choć jeżeli kurs jest w miarę przydatny, to czemu nie :)

  • 5 miesięcy później...
4pc
komentarz
komentarz

Na http://www.marketinginternetowy.pl/jest fajny artykuł na ten temat - pozycjonowanie nie jest dla każdego. Jeśli nie jesteś w tym zakresie odpowiednim specjalistą, to możesz sobie tylko serwis zniszczyć. Lepiej zajmować się usługami na których się znasz, a temat pozycjonowania pozostawić innym ludziom.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Z tym się nie zgodzę. Jeśli odnosisz jakieś efekty w pozycjonowaniu to próbuj dalej, zagłębiaj się w temat, jeśli faktycznie on cię interesuje.

  • 4 tygodnie później...
marcingzik25
komentarz
komentarz

A ma ktoś link do lepszego kursu moze byc płatny. chciał bym pozmać wiecej szczegółów pozycjonowania

  • 2 tygodnie później...
ksocial
komentarz
komentarz

Jak interesuje Ciebie nie drogi kurs pozycjonowania to zajrzyj do kursu dla początkujących przygotowany przez Lexy http://www.lexy.com.pl/blog/mailowy-kurs-pozycjonowania 

 

Przy nim bez problemu przystosujesz sobie podstawy 

  • 1 miesiąc później...
robbek
komentarz
komentarz

Ja bym polecił jeszcze ten kurs:

http://strefakursow.pl/kursy/e-biznes/pozycjonowanie_i_optymalizacja_stron.html

 

Pozycjonowania i optymalizacji stron. Jest dość długi, trwa 4 godziny ale wyjaśnia co i jak. Jeśli chce się pozycjonować skutecznie trzeba mieć jakieś tam podstawy pozycjonowania. Nie wystarczy jedynie czytać blogów ( które poruszają w zasadzie jedynie nowe aspekty pozycjonowania).

 

Optymalizacja strony to natomiast najważniejsza rzecz dla pozycjonera. Jedynie odpowiednio zoptymalizowana strona jest w stanie osiągnąć dobre pozycje . 

sebastianbal
komentarz
komentarz

Narzekacie, ale jest np. planeta seo, tam macie dużo informacji, ale ogólnie jest 4-5 blogerów wartych uwagi i OT

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.