x-kom hosting

! Nowe chlodzenie kart "Swiss made" dla wszystkich !

Black_Tiger
utworzono
utworzono

Jak podaje PR-Manager szwajcarskiego koncernu produkujacego znakomite zestawy chlodzen m.in. do kart graficznych,

Arctic Cooling AG, Firma ta wprowadza od nowego roku zmodyfikowana wersje szlagierowej serii AC-Accelero Heat-Pipe.

Chlodzenie tego typu opiera sie na sprawdzonej juz takze w branzy Kart Graficznych technologii Heat-Pipe, ktora opiera sie

na genialnym pomysle polaczenia zawierajcych specjalny gaz chlodzacy rurek z bardzo obszerna, strukturowana metalowa powierzchnia chlodzaca,

ktora zapewnia idealne odprowadzenie nagromadzoego ciepla z chipa graficznego i modulow pamieci. :blink::blink::blink:

Nowa rewizja 2.0 tego bezkonkurencyjnego zestawu chlodzenia dla najsilniezsych Kart Graficznych, w odroznieniu od poprzednika

obywa sie juz kompletnie bez obrotowych wentylatorow (chlodzenie pasywne), co do tej pory bylo termiczne realizowalne jedynie

dla kart z dolnego i sredniego poziomu taktowania (low and semi-midrange level).

Rewizja S1- 2.0 przeznaczona jest dla segmentu model kart graficznych Midrange do High-End, a zatem zarowno

dla Radeonow serii: HD-3870, HD-3850, jak rowniez dla najnowszych model Nvidia z chipem G92: 8800GT / 8800GTS

:blink::blink::blink:

To co bylo jeszcze przed niedlugim czasem niewyobrazalne, absolutnie bezglosne chlodzenie bolidow komputerowych do najnowszych tytulow gier ,

staje sie teraz bezproblemowo mozliwe i nowy system chlodzenia bedzie z pewnoscia przebojem w grupach fanow "hardcore-gaming" :D:D:D

Ta wersja AC-Accelero wprowadze rowniez nowa "platforme zgody" na rynek komputerowy poprzez demokratyczne traktowanie

bezlitosnie rywalizujacych ze soba asortymentowo obozow Nvidia oraz AMD-Ati .

Jak przystalo na nautralnych Szwajcarow dokonali oni istotnych modyfikacji sposobu mocowania nowego AC-Accelero na Kartach Graficznych,

co umozliwia stosowanie tego samego chlodzenia zarowno na produktach z goracej Klaifornii jak i chlodnej Kanady.... :lol: :lol: :lol:

Nowy Accelero S1 Rev. 2[/b] ist calkowicie kompatybilny do nastepujacych serii kart graficznych:

AMD-Ati: Radeon HD 3870, 3850,2600, 2400, X1950, X1900, X1800, X1650, X1600, X1550, X1300

Nvidia (GeForce):[/b] 8800GTS (G92+G80), 8800GT, 8600, 8500, 8400, 7950GT, 7900, 7800, 7600, 7300, 6800, 6600

W sprzedazy model ten powinien sie pojawic najpozniej na poczatku lutego 2008 w cenie okolo 70-80 zlotych (28,95USD)

//nie używaj czerwonej czcionki, jest to kolor zarezerwowany dla edycji moderatorskiej

//naekana

SleepWell
komentarz
komentarz

OOOOOO Masakra... Nie wiem jak wam ale mi się wydaje że w świecie kart graficznych coraz więcej zaczyna się dziać... Jak tak dalej pójdzie to kto wie- może już niedługo zostaniemy wprowadzeni w nową jakość grafiki... To nowe chłodzenie to jak dla mnie rewelacja i przełom w dziedzinie chłodzenia... Zastanawia mnie tylko czy

na procesory, RAM itp. również nie wprowadzą podobnych nowych systemów chłodzenia... Przyznam się ze jak do tej pory jak słyszałem chłodzenie pasywne to nie wzbudzało to we mnie zaufania, mam nadzieję ze nowym będzie inaczej... Wielkim plusem jest również to iż chłodzenie pasywne nie pobiera mocy, a im (być może) więcej takiego chłodzenia w komputerze tym większe odciążenie zasilacza...

AC-Accelero Heat-Pipe- to przede wszystkim dobra wiadomość dl posiadaczy kart 8800GT, które lubią się nagrzewać... ;)

Gość
komentarz
komentarz

To jest to o czym myśle? Tzn. że w środku rurek jest próżnia i płyn chłodzący który po nagrzaniu sie spływa gdzies dalej od rdzenia a po ochłodzeniu spowrotem sie skrapla i wraca? :P

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Przeczytałem tylko komentarz mcickx'a i jeśli to co on napisał jest skrótem tego newsa to już czytałem o tym 2-3 lata temu ale wtedy chyba było tylko wykorzystywane do CPU.

byku
komentarz
komentarz

Już parę dni temu widziałem informację o tym chłodzeniu, ale trzeba przyznać, że jest bardzo fajne.

Jeżeli nie będzie zbyt drogie ( cenami w Ameryce nie można się kierować, bo to Polska... ), to na 99% je kupię. :)

Black_Tiger
komentarz
komentarz

@Los_Emilos :

Nie jest.

Dwa lata temu ta idea nie byla nawet jeszcze na stolach projektowych...... :D:D

(A mcickx nie do konca zrozumial intencje tegp posta... hmm...zdarza sie :angry: )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.