x-kom hosting

Jak to sprawdzić? Gdzie to jest?

Dadramel
utworzono
utworzono

Mam pytanie. Chciałbym wiedzieć gdzie wysyłana jest wiadomość po naciśnięciu przycisku "Wyślij" na tej stronie: http://www.kolekcjonerpolski.pl/kontakt/

 

Jest tam formularz, czym można sprawdzić w jakiś sposób (np. w kodzie strony) gdzie jest wysyłana wiadomość z tego formularza? Czy to jest jakiś email i jaki, czy może nie ma takiej możliwości. Myślę że to jest komenda mailto, ale prosiłbym kogoś obeznanego o sprawdzenie tego, dzięki

Dadramel
komentarz
komentarz

Tak trudno odpowiedzieć?

hosting www
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest tam formularz, czym można sprawdzić w jakiś sposób (np. w kodzie strony) gdzie jest wysyłana wiadomość z tego formularza? Czy to jest jakiś email i jaki, czy może nie ma takiej możliwości. Myślę że to jest komenda mailto,

 

A spodziewasz się innej odpowiedzi niż "nie" ?
Bez podglądu nagłówka emaila wysłanego poprzez formularz możesz tylko zgadywać jakim sposobem jest wysyłany.
Jednakże(!) stronę obsługuje IIS i z php mail() pod windowsem tak różowo nie ma.
Najprościej jest więc preparować maile i wysyłać poprzez konto email łącząc się via smtp i ku temu rozwiązaniu bym się skłaniał.
 
ps. żeby była jasność, czy  mailto jest synonimem mail() ?

kezar
komentarz
komentarz

Strona jest oparta o kod PHP, które jest przetwarzany przez serwer.. Kod html oraz CSS można zobaczyć, natomiast PHP nigdy nie zobaczysz, ponieważ jest on automatycznie przetwarzany przez serwer, dlatego Twoja wiadomość została wysłana na jakiś tam adres mail

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.