x-kom hosting

Okoliczny sklep komputerowy

szynszyl1337
utworzono
utworzono

Ceny największego sklepu komputerowego w okolicy oraz komiczne braki opisu przy obudowie i zasilaczu :D (znajomemu, który jest zakutym łbem, przepraszam za słownictwo sprzedali zasilacz Logic 500W za jakieś 150zł)

Youki
komentarz
komentarz

Jak miasto małe, nikła konkurencja to tak to jest. Żadnej nowej praktyki nie odkryłeś, bo zawsze się jacyś ludzie znajdą, co kupią tam.

r102
komentarz
komentarz

Zakuty łeb to nie jest jakieś specjalnie obsceniczne słownictwo, nie ma za co przepraszać.

I nie chodzi o jakieś małe miejscowości, bo przecie i w metropoliach w różnych MediaMarketach są takie  komputerki

i ludność tam chodzi i kupuje, a potem miauczy że coś tam nie chodzi...

 

Z drugiej strony znajomy będzie mógł za jakiś czas założyć tu wątek pt:

"BSODy po pół godzinie grania w BF4, RATUNKU CO SIĘ DZIEJE !!!"

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jest to Sandomierz gdzie nawet normalnego internetu wywalczyć nie można a w dodatku przeraża mnie grupa społeczeństwa pytająca o konfigurację na takich stronach jak zapytaj.onet.pl, nie świadomy konsument to taki z którym powinno się walczyć no ale cóż.

W tym nieszczęsnym mieście jest takich sklepów chyba 4 a przynajmniej o tylu wiem i każdy z nich w ten sam sposób zarabia

lukee8
komentarz
komentarz

Ohoho prosze wy to byscie wogole za darmo składali nie. Jak wyjdziecie ze szkoły i bedzie trzeba opłacic rachunki i dziecku kupic buty do szkoły to inaczej bedziecie gadac. 

Nie mowie ze takie przepałacanie jest dobre.. bo wiadomo ten zasilacz to szkoda dla klienta, Ale nie przesadzajcie.. takie czasy. Kij do reki i lec obalac rzad.

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie walczę tyle z cenami, co z brakiem myślenia i ślepej wiary sprzedawcy w takim sklepie, np. Logic za 100 kilka złotych itp.

Od kiedy zobaczyłem jak ludzie żyją w Bułgarii i Grecji postanowiłem, że nigdy nie powiem zlego słowa na poziom życia w Polsce.

Darkmedia_pl
komentarz
komentarz

Dlatego też jestem zdania że zdecydowanie lepiej będzie kupic czy to komputer czy akcesoria w dobrym sklepie internetowym. Nie dość że masz szeroki wybór to konkurencyjne ceny i fachową obsługę.

lukee8
komentarz
komentarz

i fachową obsługę.

napewno w morele jest fachowa obsługa :haha:

r102
komentarz
komentarz

Luk, zapewne chodzi mu o tutejszych naganiaczy.

Czy masz jakieś wątpliwości co do  ich fachowości?

lukee8
komentarz
komentarz

Do fachowosci morele. Owszem:) Ale nie bede sie tutaj nad tym rozwodził bo to niepotrzebne.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Osobiście mam większe zaufanie do esc.pl

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.