x-kom hosting

Za co Warn ?

nitro07
utworzono
utworzono

Czasami widuje użytkowników forum którzy dostali Warn-a, czy "normalny" (nie będący moderatorem, adminem itp.) użytkownik może sprawdzić za co ktoś dostał Warn-a ?

Zarov
komentarz
komentarz

Klikasz na tą liczbę w ( ) w Twoim wypadku 0% i nie pokaże Ci się od kogo ta osoba dostała?

ziom
komentarz
komentarz

Jest napisane

Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej.

Edit: na mnie to działa :) Gdy kliknę na swoje 0% pojawiają się "zapisane logi ostrzeżeń: ziom"

byku
komentarz
komentarz

@Ziom: Ostrzeżenia są dla moderatorów i administratorów, więc trudno aby można było przeglądać ostrzeżenia innych... Normalne, że możesz swoje zobaczyć.

@Nitro07: Nie, nie może.

mat159
komentarz
komentarz

Hm... Ja moderatorem nie jestem, ale mam mozliwosc przegladania ostrzezen :D

Kamik47
komentarz
komentarz

ludzie sa wsibscy i tyle;p po co czytac kogos warny?

Moim zdaniem rozwiazane;p

dar55
komentarz
komentarz
po co czytac kogos warny?

chociażby po to by wiedzieć czy gostek jest autorytatywny czy tez tylko pisarzem =spamer o inteligencji musztardy

to samo tyczy się Reputacji

odpowiedź dość dosadna ale prawdziwa

że zwykli userzy nie mają wglądu to fakt , może kiedyś to się zmieni

Kamix
komentarz
komentarz

My też nie możemy tzn. Przyjaciele :(

andrzej2442
komentarz
komentarz
o inteligencji musztardy

:hahaha:

mnie sie wydaje że wgląd powinien być dla każdego ale ja tu tylko sprzątam (a nawet nie)

bizon11
komentarz
komentarz
mnie sie wydaje że wgląd powinien być dla każdego ale ja tu tylko sprzątam (a nawet nie)

Wydaje mi się że masz rację

Dlatego postaramy się wprowadzić coś takiego ;] Prosimy o cierpliwość :)

Gość
komentarz
komentarz

A można wiedzieć po co to komu...?

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz
A można wiedzieć po co to komu...?

Proszę... zacytuję ci tekst z paru postów wcześniej:

chociażby po to by wiedzieć czy gostek jest autorytatywny czy tez tylko pisarzem =spamer o inteligencji musztardy

to samo tyczy się Reputacji

odpowiedź dość dosadna ale prawdziwa

że zwykli userzy nie mają wglądu to fakt , może kiedyś to się zmieni

Najpierw się czyta, a potem zadaje pytania :D

Gość
komentarz
komentarz

No czytałem to, ale od tego jest chyba reputacja...? ;>

Zarov
komentarz
komentarz

Tak, ale jak ktoś jak w Twoim wypadku ma 216 punktów to może pomyśleć że jesteś ok, a tu niżej 80%. I co teraz ma pomyśleć user? Niech mają. Nawet myślałem że ciągle mogli widzieć kto i za co.

Gość
komentarz
komentarz

No ale co ma np. spamowanie, jakies przeklenstwo czy chociażby doblowanie tematów do wiedzy... Koleś może mieć wielką wiedze ale czasami lubi zrobic jakiś syf - moim zdaniem to nie powinno mieć znaczenia w ocenianiu trafności jego rad/wypowiedzi :P

nitro07
komentarz
komentarz
No ale co ma np. spamowanie, jakies przeklenstwo czy chociażby doblowanie tematów do wiedzy... Koleś może mieć wielką wiedze ale czasami lubi zrobic jakiś syf - moim zdaniem to nie powinno mieć znaczenia w ocenianiu trafności jego rad/wypowiedzi :P

i dlatego wszyscy powinni mieć wgląd za coo dany użytkownik dostał Warn-a czy za "głupotę" czy za dublowanie tematów....

  • 1 miesiąc później...
Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Temat zamarł, a nie zauwazyłem postępów w tej sprawie. Pytanie do administracji. Czy ta opcja się pojawi, czy po prostu ma sprawa ucichnąć i popaść w zapomnienie?

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

tu niektorzy tylko umia dawc warnt tylko dar55 i gobi sa spox a z tych ktorzy sa ... to naeklae cos takiego!!! ona za byle co wstawia powina wyleciec z forum!!!

nokia
komentarz
komentarz
na za byle co wstawia powina wyleciec z forum!!!

Może zostaw takie teksty dla siebie;/

Uważasz, że dała Ci warna bez podstawnie (w co nie wierzę) to napisz na PW i wyjaśnij sprawę;)

A jeżeli chodzi o ostrzeżenia, to chyba jest dobrze tak jak dotychczas;)

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Ojoj. Podskakujesz admisi :D

Moim zdaniem wśród ekipy rządzącej nie ma "złych" ludzi. Są bardziej i mniej surowi. Z tego co widziałem po postach i dopiskach to neki wstawia uzasadnione warny. Może zwraca na to większą uwagę niż Gobi czy dar55 :D

Jeżeli masz jakieś zażalenia to napisz do niej na PW. Jeżeli nie poskutkuje to do jakiegoś Admina. Jeśli warn nie będzie uzasadniony, to na pewno go usuną.

dar55
komentarz
komentarz
tylko dar55 i gobi
Może zwraca na to większą uwagę niż Gobi czy dar55
no to chłopak nas podjeb..... :D teraz bizon się przyczepi za brak efektywności
Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

No w sumie głupio wyszło :lol:

Ale pisząc mniej zwracają na to uwagę miałem na myśli, że nie "czepiają się aż tak jak neki". Warny to subiektywna sprawa modów poparta regulaminem :D

A zresztą nikt nie kwestionuje waszej efektywności. Wiadomo, że dar, GoBi, neki i wszyscy modzi i admini rulez :D

nokia
komentarz
komentarz
no to chłopak nas podjeb..... teraz bizon się przyczepi za brak efektywności

Czy ja wiem;) ;) Ja uważam, ży dobrze swoją prace wykonujecie;)

bizon11
komentarz
komentarz

Sprawa została po części rozwiązana - z tego co pamiętam w jakimś temacie (możliwe że tym) była mowa o udostępnieniu poziomu ostrzeżeń - liczby ;]

Udostępnienie powodów ostrzeżenia ma swoje wady i zalety.

Jednakże postaramy się wprowadzić taką funkcję. Nie jest to łatwe z technicznego punktu widzenia ;] Ale zobaczymy co da się zrobić :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.