x-kom hosting

Problem z stronami internetowymi

osaziomeczek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.
Dziś rano wszedłem na internet i strony ładowały się baaardzo długo po czym i tak nie do końca albo w ogóle się nie ładowały. Co dziwne wczoraj wieczorem było wszystko w porządku. Po długim czasie udało się dostać do strony która sprawdza z jaką prędkością jest net i o dziwo było bardzo dobrze. GG, gry na kompie i skype też bardzo dobrze chodziły jedynie strony www. Zmieniałem przeglądarki i nic. Nie mam pojęcia co się dzieje gdy grałem w pewną grę przeglądarkową ładuję się lecz nie do końca, wygląda jakby obraz zalało wodą, czasami nawet nie ładują się i wygląda jakby same piksele w nie których miejscach były, załączę screena. Skanowałem też system avastem i wykrył 2 "wirusy" ale je naprawił lecz problem nadal jest.

Edytowane przez osaziomeczek

osaziomeczek
komentarz
komentarz

strony działają, ale grafika w grze nadal pozostała taka jaka jest na screen może nawet gorsza.

freaky_boost
komentarz
komentarz

Jaką masz kartę graficzną?

  • Dobra wypowiedź 1
osaziomeczek
komentarz
komentarz

gtx 650 ti boost

osaziomeczek
komentarz
komentarz

flash nie pomógł zobaczymy ze sterami, chociaż też wątpie
to raczej nie pomoże po mam najnowsze stery właśnie te co podałeś i gry itp wszystko ładnie działa tylko te przeglądarki ;/

freaky_boost
komentarz
komentarz

Sterowniki karty sieciowej też aktualne? Jeżeli nie jesteś pewien to podaj model płyty głównej.  Jakiej przeglądarki używasz, odświeżenie strony nie pomaga?

  • Dobra wypowiedź 1
osaziomeczek
komentarz
komentarz

wszystko jest okej sterowniki itp. przeglądarki używam chrome ale sprawdzałem na innych... o kurcze na firefox jest wszystko okej to coś z chrome jest nie tak xD

freaky_boost
komentarz
komentarz

no najwidoczniej :D sprawdź czy jest najnowsza wersja i czy są wtyczki poinstalowane.

  • Dobra wypowiedź 1
osaziomeczek
komentarz
komentarz

Dobra już jest okej dzięki wielkie za pomoc :D Trzymaj się ;)

freaky_boost
komentarz
komentarz

Nie ma problemu, pozdro :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.