x-kom hosting

"Ulepszenie" laptopa

Nosferatu_
utworzono
utworzono

Witam, posiadam laptopa o konfiguracji jak poniżej:

 

http://www.swiat-laptopow.pl/hp-pavilion-g6-2300sw-15-6-pentium-2020m-2-4ghz-4gb-500gb-intel-hd-dvd-rw-windows-8-pl-d1p00ea.html

 

Ostatnio dokupilem trochę pamięci ram i mam łącznie 8GB. Zastanawiam się jak jeszcze ewentualnie można "ulepszyć" kompa.. Służy w sumie jedynie do internetu, ale czasami chciałbym gu używać także do gier. Co można w nim jeszcze wymienić (procesor, karta grafiki)??

 

Youki
komentarz
komentarz

Nic więcej już raczej nie ulepszysz.

Sapfirion
komentarz
komentarz

nic nie zrobisz szkoda kasy moim zdaniem nawet na te ramy;-) Jak chcesz do gier to albo nowy lapek albo najlepiej PC kupic

Nosferatu_
komentarz
komentarz

nic nie zrobisz szkoda kasy moim zdaniem nawet na te ramy;-) Jak chcesz do gier to albo nowy lapek albo najlepiej PC kupic

 

PC już nowy mam (też konsultowałem się na tym forum). Ale czesto wyjeżdżam a kompa stacjonarnego nie można ze sobą wziąść, więc pomysałem, że może da się coś z nim zrobić, żeby go trochę "podkręcić" :-)

Dzięki za odpowiedź i temat uważam za zamknięty :-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.