x-kom hosting

Nowy napęd

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Youki ,
ishockyou7
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam Panowie :)

Potrzebuję nowego napędu do swojego komputera, gdyż podczas składania komputera użyłem swojej starej sprzed jakiś 5 lat.

Płyta ASRock Z77 Extreme 3

Cena, sądzę że do 100 zł, jeśli będzie coś wartego dołożenia to nie ma problemu. Napędu używam jak każdy do płyt CD/DVD, żeby wgrać jakieś sterowniki czy Windowsa, czasem coś nagrać na DVD/CD nic poza tym.

lukee8
komentarz
komentarz

Naped kosztuje 50zł i nie ma co przepłacac wiecej bo i tak wszytsko to praktycznie to samo.
No chyba ze zewnetrzny jak kolega wyzej zaproponował. Ja u siebie zrezygnowałem z napedu bo uzywam go raz na kilka lat? A szpeci. (mam obudowe z plexi)

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Poszukaj jakieś używki lokalnie za 20/30 zł. :) 

  • Dobra wypowiedź 1
ishockyou7
komentarz
komentarz

Rzeczywiście napęd jest teraz taki tani i w miarę dobry ? 

Wolę oczywiście wewnętrzny, bo posiadam obudowę Gladius'a 600 także z miejscem i widocznością nie ma problemu, bo i tak mam slota na napęd i tak, a że mój stary napęd jest już na upadłości.. Pasowałoby wsadzić coś nowego, także co możecie polecić wewnętrznego ? :)

  • Rekomendowana odpowiedź
Youki
komentarz
komentarz

To przykładowo Samsung SH 244DB czy Asus DRW 24F1ST za jakieś 60 zł

  • Dobra wypowiedź 1
ishockyou7
komentarz
komentarz

Ok dzięki wielkie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.