x-kom hosting

Oprogramowanie biurowe NAOMISOFT

proscinsk87
utworzono
utworzono

Witam.

Zastanawiam się od jakiegoś czasu, nad zakupem oprogramowania firmy NAOMISOFT http://meteoryt.pl/

Jestem zainteresowany dwoma produktami tej firmy. "Asystent Warsztat" oraz "Asystent Firma".

Korzystał ktoś może z tego oprogramowania, jakieś opinie, zastrzerzenia lub pochwały?

Liczę na szybką odpowiedź i z góry wielkie dzięki! :lol2:

Nygiel
komentarz
komentarz

Uzywalem przez jakis czas Asystenta Magazynu w robocie i był troche niedopracowany, ale to bylo ponad rok temu takze mysle ze do tej pory cos tam porobili :huh: . W pierwszej kolejnosci zalecam pobranie darmowej bety na miesieczny okres testowy. Generalnie programy naomisoft to miodek. Bardzo przjrzyste i latwe.. z reszta mozna poczytac sporo listow polecajacych na stronie.. No i wlasnie swietny konkat mozna z ich dzialem technicznym utrzymywac. Zdecydowanie warto sprawdzic. ;)

proscinsk87
komentarz
komentarz

Słyszałem,  że dość często dodają aktualizację, czytałem kilka opinii na innych forach i sprawa przedstawia się całkiem nieźle. Największą zaletą tego wszystkiego jest bardzo, bardzo, bardzo atrakcyjna cena. Niektóre programy, służące do tego samego, potrafią być 3-4 krotnie droższe. Co do bety to już takową posiadam, wszystko śmiga całkiem nieźle. Mam tylko wątpliwości co do ciągle sporej liczby błędów, co o tym sądzicie?

Nygiel
komentarz
komentarz

Kiedys tez mnie te bledy zrazily.. ale tak jak mowilem dzial techniczny daje rade. Jak jestes na becie to podczas bledow wysylaj raporty i powinni to zalatwic predzej czy pozniej. Co do aktualizacji to fakt, firma zyje i niemalze codziennie mi cos sciagalo.

A poza tym to zastanow sie czy wystarczy Ci wersja biznes czy potrzebujesz pro albo max.. z resztą pozniej jest opcja aktualizacji o dodatkowe pakiety i wgl.. nawet mozna poprosic o dodanie konkretnej funkcji. A dzialanosc dopiero rozpoczynasz czy start juz za Toba? ;)

  • Dobra wypowiedź 1
proscinsk87
komentarz
komentarz

Dopiero planują rozpocząć, także mój budżet jest ograniczony, przez co bardzo kusi mnie cena, no a bądź co bądź oprogramowania potrzebuję. Na daną chwilę nie znajdę lepszej opcji chyba. Jeszcze to przemyślę, ale wydaje mi się że zainwestuję w to oprogramowanie. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, napiszę opinię jak trochę opanuję oprogramowanie.

Nygiel
komentarz
komentarz

Pamietaj zeby nie wahac sie dzwonic do biura pomocy technicznej ^^. Czekam na opinie.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 1 miesiąc później...
proscinsk87
komentarz
komentarz

Minęło trochę czasu, przez ponad miesiąc testowałem sobie programy i muszę powiedzie że jestem całkiem pozytywnie zaskoczony. Wszystko działa jak należy, oprogramowanie jest bardzo obszerne i przepełnione różnego rodzaju funkcjami i usprawnieniami. Fakt, faktem iż niektóre wymagają dopracowania, ale wszystko jest na dobrej drodze.

 

Miałem okazję kontaktu z obsługą techniczną, dzwoniłem do nich bodajże 3 razy, z trzema różnimi problemami. I bezpłatnie poprzez telefon czy drogę mailową pomogli mi rozwiązac mój problem w mgnieniu oka, także za to wielki plus dla nich. Testowałem dwa programy.. Warsztat i Firma, no i muszę przyznac, że byłem zachwycony rozwiązaniem łączenia modułów. Można bez problemu złączy sobie kilka programów w jeden duży funkcjonalny program. Bardzo wygodna opcja, znacznie ułatwiająca życie.

 

W efekcie dokonałem zakupu dwóch owych programów, za sumę 398zł (licencja na rok) jestem bardzo zadowolony z zakupu, program mi dobrze służy i mam nadzieję, że nie zawiodę się na firmie NAOMISOFT. :)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Dowiedz się jakie są sznase migracji do innego oprogramowania, jeśli ten produkt by Cie zawiódł. Czy łatwo jest wyeskportować bazy danych do jakiś wolnych formatów, typu zwykły tekst, sql, xml ?

proscinsk87
komentarz
komentarz

Dowiedz się jakie są sznase migracji do innego oprogramowania, jeśli ten produkt by Cie zawiódł. Czy łatwo jest wyeskportować bazy danych do jakiś wolnych formatów, typu zwykły tekst, sql, xml ?

 

Oczywiście, jest możliwośc eksportu danych w wielu formatach, już to próbowałem. sql, xml, csv... eksportuje i importuje bez problemu takie pliki. 

Nawet na stronie firmy jest wyszczególniona w funkcjach takowa opcja. 

Nygiel
komentarz
komentarz

Dobrze słyszeć, że technicy nadal dają radę ^^.

Asystenta używasz już firmie tak wnioskuję, bo kupiłeś licencję, tak? I z tym łączeniem modułów.. masz połączone moduły z Firma i Warsztat czy 2 programy oddzielnie? Ja w pracy miałem najpierw Magazyn do obsługiwania i potem mi dołożyli Firma. To sprawiało trochę problemów, bo łączona baza danych co jakiś czas mi crashowała jeden z programów. Działa już ta synchronizacja między programami? ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.