x-kom hosting

Android .. badz dotyk PROBLEM

TooH
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam
Mam problem otóz  Kupilem telefon 2 tygodnie temu .. ( uzywany )
było ok .. 3 dni temu zaczeło sie cos pieprzyc ..
Przy pisaniu sms .. Dotyk nie zawsze reagował .

Musialem kilkac  po 2 razy na literę aby zaskoczyło..
nie raz działa pieknie i normalnie a nie raz sie nie da pisac ..
Czy to moze byc wina roota ? softa?
 


 ref

#include
komentarz
komentarz

Ja też podłączam się do pytania, ja też mam root na mojej Xperii i takie samo zachowanie. Coś jakby ekran się elektryzował i dopiero po przyłożeniu czegoś metalowego do całej powierzchni ekranu zaczyna działać normalnie.

TooH
komentarz
komentarz

 Ref ! ..
Dodam ze moja werscja androida wynosi 2.cos xd

#include
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli Froyo :) z tego co czytałem to nie jest sprawa software'owa, ani sprzętowa. Ekran się poprostu elektryzuje i zakłuca pole elektryczne na powierzchni ekranu które wykrywa położenie dotykającego go przedmiotu- fizyki nie wyłączysz :E

 

rozwiązanie to kupno smartfonu z ekranem oporowym

TooH
komentarz
komentarz

Ale mój bład nie polega na zadnym elektryzowaniu się !?..
Poprsotu raz dziala a raz nie .
tel to HTC EXPLORER

Gość
komentarz
komentarz

include ale glupotki gadasz - ty wiesz wogole co to jest telefon z ekranem oporowym? zapewniam cie ze nie chcesz takiego (lg ku990 viewty - gt540) ekran oporowy to przestarzala technologia aby dotyk zalapal musisz niezle palcem nacisnac i nikt juz w niej nierobi, ja mialem juz troche dotykowcow na wszystkich platformach iOS Windows Android i nigdy takiego problemu tak wiec proponuje update telefonu a jak nie pomoze to serwis

#include
komentarz
komentarz (edytowane)

include ale glupotki gadasz - ty wiesz wogole co to jest telefon z ekranem oporowym? zapewniam cie ze nie chcesz takiego (lg ku990 viewty - gt540) ekran oporowy to przestarzala technologia aby dotyk zalapal musisz niezle palcem nacisnac i nikt juz w niej nierobi, ja mialem juz troche dotykowcow na wszystkich platformach iOS Windows Android i nigdy takiego problemu tak wiec proponuje update telefonu a jak nie pomoze to serwis

No cóż.. ja już się tam w temacie telefonii nie będę wypowiadał - widać, są lepsi w tym temacie :kawa: poza tym, "polecałbym" coś o czym nie mam pojęcia ?

Napisałem tak dlatego, że sam tak mam i nie mogłem się z tym uporać.
TooH
komentarz
komentarz (edytowane)

include awgrywales nowego andka itd?

 

Po pracy  wgram nowego..
A jak nie pomoze to sie zalame xd

TO wtedy bedzie do wymiany wystwietlacz czy ten caly digitizer?

lsdpetersld
komentarz
komentarz

A jak andek nie pomoze to CyanogenMod'a sprobuj. Ja na mym Mini tyle romow bylo wgrywanych i to w krotkim odstepie czasowym, ze hej. :D Ostatecznie mam andka 2.3.6 ktorego zmienie bo mi sie wszystko crashuje,np. ""Aplikacja Tapatalk zostala zatrzymana...". A ile razy YT sie psuje. :D

Wytapowane z mego GT-S5570

TooH
komentarz
komentarz

 Macie jakiegoś poradnika do wgrania ? Andka ?:D

Gość
komentarz
komentarz

jak masz brandowanego androida to wgraj czystego

#include
komentarz
komentarz

kiedyś widziałem stronę z costom kernelami i niebrandowanymi softami - chyba na xda developers ;)

TooH
komentarz
komentarz

 ... Nie wiem o czym piszecie ?! ;D co to  " brandowany"
Jakiś polski poradnik by sie przydał  szukam i szukam i nic ;(
Nawet nie wiem skad androida sciagnać

Tel to HTC Explorer ( pico)

#include
komentarz
komentarz

s. brandowany to system z nakładką od producenta lub operatora :kawa:

 

Jeśli masz najnowszą dostępną dla twojego telefonu aktualizację systemu to jedynym możliwym rozwiązaniem jest : uzyskać dostęp do konta root (administratora - no rootowanie się to nazywa) potem odblokować bootloader'a, następnie zainstalować na PC program Flashtool i zostaje pobrać tylko system który cię interesuje, podpiąć smartfon gdy FlashTool jest włączony, poczekać aż system się wgra i voila :D !

 

Lecz to tylko na monitorze, kartce, ekranie, wyświetlaczu wygląda tak prosto.. ja zaprzestałem bowiem utknąłem na wgraniu sterów Xperii na PC i odblokowywaniu BLoader'a :(

TooH
komentarz
komentarz

nie umiem wgrać androida  i  xxxx

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.