x-kom hosting

Komputer nie widzi smartfonów, dlaczego ?

baileythebison
utworzono
utworzono

Witam, mam następujący problem: mój komputer (Toshiba , Win 7 64-bit) nie widzi żadnego z dwóch smartfonów, które próbuję podłączyć - Nokia Lumia 920 i Samsung Galaxy i9500 (Samsung Galaxy S4 w wersji na rynek azjatycki). Zainstalowałam dla Nokii Windows App for Smartphones, a dla Samsunga Kiesa 3 i sterowniki. Mimo to komputer nie widzi telefonów, po podłączeniu do USB ładują się, ale komputer ich jakby nie widzi. Co jeszcze mogę zrobić? 

Youki
komentarz
komentarz

W menedżerze urządzeń jaka nazwa wyskakuję ? 

baileythebison
komentarz
komentarz

Żadna, komputer w ogóle nie widzi, że coś zostało podłączone

Baikal
komentarz
komentarz (edytowane)

W s4 przed podłączeniem wybierasz w ustawieniach "ustawienia usb" klikasz podłącz / później kabel? czy tylko wkładasz te telefony bez zaznaczania niczego?

baileythebison
komentarz
komentarz

Wkładam kabel i wtedy wybieram opcję w telefonie - podłącz jako urządzenie multimedialne

freaky_boost
komentarz
komentarz

Najpierw powinieneś zaznaczyć jako pamięć masowa, a potem podłączać kabel.

baileythebison
komentarz
komentarz

Ok, ale w SIV jest to niemozliwe, bo okno dialogowe, w ktorym pojawiaja sie te opcje pojawia sie tylko po podlaczeniu USB

  • 2 lata później...
radek24
komentarz
komentarz

Witam 

Mam  Smartfon Samsung GTS5360 , w opcjach ustawione na wykrywanie przez PC jako  pamiec  masową.

Na starym  PC ale z windows 10 telefon  jest wykrywany bez problemow jako pamięc masowa i  nierobiłem zadnej instalacji sterownikow.

Natomiast na nowym  PC z Win10  Procesor Intel Core i3-4170 CPU 3.70GHz i RAm 12GB

niewykrywa tego smartwona , niema zadnego sladu w menadzer urzadzen ,  poczatkowo instalowałem sterowniki i  kies , obecnie wszystko skasowane.

Jesli podłaczam  zewnętrzyny HDD to  niema problemu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.