x-kom hosting

Strona pewnego gimnazjum

piotrek997
utworzono
utworzono

Witam wszystkich, ostatnio przypadkowo natrafiłem na pewna strone, jest to strona jakiegoś gimnazjum, ale zaskoczył mnie fakt, że zrobił ją informatyk;] informatyk który uczy w tym gimnazjum i tak trochę szkoda mi sie zrobiło wszystkich którzy sie tam ucza i tutaj chciałbym żeby ktos kto sie zna na takich sprawach niech zwróci uwage "informatykowi" :) pozdrawiam

Oto ta stronka

grzeg16
komentarz
komentarz

"informatyk" nie miał za bardzo inwencji twórczej. ;-) Ale mógł chociaż zrobić to na jakimś szablonie.

Axel
komentarz
komentarz

Pewnie ten ''informatyk'' to jest taki sam informatyk jak ten co mnie w gimnazjum uczył.

byku
komentarz
komentarz

Strona na ramkach. ; o Chyba zatrzymał zwiększanie swoich umiejętności w roku 2000.

@Down: "tał" ; o

Kamix
komentarz
komentarz

Hehe, coś o kodowaniu zapomniał, ale się tym nie przejął :D

Ale stopkę tał:

Created by Marco Š 2007
DoGeR
komentarz
komentarz

Hahaha :D Strona wymiata :] Pamiętam pierwsze strony miały taką dużą czcionkę i te jaskrawe kolory...

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Nienawidze takich stron gdzie sa tak strasznie rażące oczy kolory. Mógł przynajmniej jakiegoś CMS-a walnąć :P, a sorki, on pewnie nie wiem co to CMS :D

Gość
komentarz
komentarz

oua :D To ja lepsze blogi w htmlu pisałem :)

benkowik
komentarz
komentarz

Racja. Na onecie ładniejsze (estetyczne, zgrywające się kolory, dopasowane rozmiary czcionki i obrazków) blogi mają 10 letnie dziewczynki. Tutaj widać jakby w notatniku pisał....

fajnie B)

byku
komentarz
komentarz

Benkowik, co ma notatnik do jakości strony? Jak zapiszę swój kod strony w nim to będzie gorszy?

benkowik
komentarz
komentarz

Do jakości nic ale do polskich znaków trochę ma znaczenia. :)

byku
komentarz
komentarz

"Trochę", ponieważ przy zapisywaniu można zmienić kodowanie na UTF-8 i owe umieścić w nagłówku. :)

benkowik
komentarz
komentarz

No też masz rację. Ale czy takie kodowanie działa pod każdą przeglądarką i pod każdym systemem ?

byku
komentarz
komentarz

Utf-8 działa pod każdym systemem operacyjnym. Jak masz wątpliwości, to instaluj wszystkie po kolei i wchodź na moją stronę. :P

benkowik
komentarz
komentarz

Raczej instalować nie będę

Pozdrawiam :D

czarnes
komentarz
komentarz

wejdzcie w nauczyciel i zobaczcie jakich informatykow maja xD ! 2 starsze babki

sim2000
komentarz
komentarz

Skojarzyło mi się od razu z http://www.zlastrona.org

benkowik
komentarz
komentarz

Oh jaka strona.... te kolory..... aj szkoda słów ale i tak lepsza niż tego gimnazjum :D

kudrewicz
komentarz
komentarz

Ej no, fajna stronka xD Bardzo "stylowa" :-D

mrx
komentarz
komentarz

[joke] Wy się śmiejecie, a ta strona jest naprawdę fajna - przynajmniej się wyróżnia. :D [/joke] Najbardziej rozwaliła mnie chyba ostatnia wiadomość na tej stronie, a w szczególności: cytuję "Nie ma ona byÄ? bajerzasta, ale czytelna, a takÄ? staramy siÄ? prowadziÄ?." :P Rzeczywiście z takimi krzaczorami strona jest baaaardzo czytelna. :)

Popek
komentarz
komentarz

O mój boże, już ja mógłbym lepszą zrobić strone, prosze sie nie śmiać ale to prawda :D

Gość
komentarz
komentarz

Ta strona jest tak cienka , że moja pani z informatyki , która daje 6 za byle co dała by temu gościowi pałe.

rolf_1819
komentarz
komentarz

No strona straszna ! Dobrze że moje gimnazjum nie ma takiej strony :P:D

Kamik47
komentarz
komentarz

A ja zadzwonie do nich do szkoly i powiem ze chce korepetycji robienia stron od tego pana xDDD

Strona ochydna... Jedyne co tam ladnego znalazlem to banery reklam :D

hahaha :rotfl: turlam sie ze smiechu ;p

  • 2 tygodnie później...
Axel
komentarz
komentarz

I pomyśleć że autor tej strony uczy innych jak robić takie rzeczy...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.