x-kom hosting

Proposycja nowego....

SleepWell
utworzono
utworzono

Witam. tak sobie pomyślałem ze może można by przykleić temat który byłby swego rodzaju słownikiem terminologii, skrótów komputerowych(np. SLI itp. itd.) Wydaje mi sie ze było by to dobre zwłaszcza dla nowych "zielonych" w sprawach komputerowych, zeby nie czytali tematów, postów kompletnie nie wiedząc o co chodzi :P

Od razu mówie ze nie chodzi mi o wyjaśnianie pojęć typu PC, RAM itp. tylko o specjalistycze skróty itd. ;););)

lesny1993
komentarz
komentarz

Z tym, że dla kompletnie zielonego nawet RAM może oznaczać "specjalistyczny skrót"

Jest coś takiego jak google czy Wikipedia ;)

Dyni@
komentarz
komentarz

Pomysł nie jest najgorszy, ale .......... Ludzie którzy odwiedzają takie działy najczęściej są ich budowniczymi, ten który chce się dowiedzieć to i tak się dowie (google), a ten który nie chce, dalej nie będzie wiedział co to jest i dalej będzie zamieszczał bzdurne tematy.

Kamik47
komentarz
komentarz

To napisz poradnik :) Slownik komputerowca ;]

Raxen
komentarz
komentarz

W sumie to nie jest zly pomysl, zdaza mi sie ze nie znasz wszystkich znaczen czy sktotow z ktorymi mam do czynienia na forum i poza nim :lol:

Przemek
komentarz
komentarz
można by przykleić temat

Jak zrobisz takowy to moze i go przykleimy ;)

SleepWell
komentarz
komentarz

oki jak tylko będę miał chwilkę czasu to przygotuję to ;)

Black_Tiger
komentarz
komentarz

@SleepWell:

trzymamy za slowo ... :D:D:D

naekana
komentarz
komentarz
Ludzie którzy odwiedzają takie działy najczęściej są ich budowniczymi, ten który chce się dowiedzieć to i tak się dowie (google), a ten który nie chce, dalej nie będzie wiedział co to jest i dalej będzie zamieszczał bzdurne tematy.

Bingo! Moje zdanie w tej kwestii pokrywa się w 100% ze zdaniem kolegi Dyni@. Wysiłek tworzenia takiego słownika pójdzie na marne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.