x-kom hosting

Jak dodawać nowe urządzenia w openSUSE ?

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Właśnie zainstalowałem na moim komputerze system openSUSE ale jest pewien problem a mianowicie nie wiem jak zainstalować nowy sprzęt. Chodzi o kartę sieci bezprzewodowej podpinaną pod usb. Mam do niej sterowniki lecz gdy wpisuję "make" a pozniej "make install" to nic się nie instaluje i terminal mi pokazuje komunikat " 'make' compile & install the driver" i pod spodem " 'make install' isn't required" a internetu jak nie było tak nie ma :(.

Zarov
komentarz
komentarz

Weź pokaż co to za pliki są, tzn wejdź w folder z nimi i wpisz "ls" pokaz wynik nam. Też pokaż jakąś instrukcję bo sam pewnie tego nie robisz.

Gość
komentarz
komentarz

apdbg.c Makefile Menudbg src Winevl_iface A w folderach:Menudbg:ioctl_op.c menudbg.c RegDefine.h TextForm.c WRITE_Handler.c ioctl_op.h menu_drv_macro.h TallyCnt.c TextForm.h WRITE_Handler.h macro.h READ_Handler.c TallyReg.c utils.c zddebug2.c Makefile READ_Handler.h TallyReg.h utils.h zddebug2.h src:common.h zdasocsvc.c zdglobal.h zdos.h zdsorts.h menu_drv_macro.h zdauthreq.c zdhci.c zdpci_hotplug.c zdsynch.c WS11Ub.h zdauthrsp.c zdhci.h zdpci_hotplug.h zdtkipseed.c WS11UPh.h zdbuf.c zdhw.c zdpci_pcmcia.c zdtkipseed.h WS11UPhm.h zdbuf.h zdhw.h zdpci_pcmcia.h zdturbo_burst.c WS11UPhR.h zdcompat.h zdinlinef.h zdpmfilter.c zdturbo_burst.h WS11Ur.h zddebug2.c zdlpmgt.c zdpmfilter.h zdtypes.h zd1205.c zddebug2.h zdlpmgt.h zdpsmon.c zdusb.c zd1205.h zddebug.c zdmic.c zdpsmon.h zdusb.h zd1205_proc.c zddebug.h zdmic.h zdreq.c zdutils.h zd1211.c zdencrypt.c zdmisc.c zdreq.h zdversion.h zd1211.h zdencrypt.h zdmisc.h zdshared.c zydas_common.h zd80211.h zdequates.h zdmmrx.c zdshared.h zdapi.h zdglobal.c zdmmrx.h zdsm.h Winevl_iface:pkt_send.c winevl_bridge.cA robię to sam :)

Aha jest jakaś instrukcja ale ja się w niej nie mogę połapać bo jest po angielsku ;/. http://rapidshare.com/files/80155284/Linux...rGuide.pdf.html może ktoś mugł by mi jakoś prościej to napisać ?? Aha na załączonej płytce są dwa archiwa.

EDIT: To jak ? Pomoże ktoś z tą instrukcją ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.