x-kom hosting

Instalacja

Reform
utworzono
utworzono

Witam 16 dni temu odzyskałem komputer z naprawy i zainstalowali mi oni win7 z czego ze dzisiaj znalazłem folder na dysku c windows.old i tam mam wszystkie pliki sprzed naprawy. Da sie jakos cofnąc go do stanu sprzed tych kilku tygodni lub po prostu zainstalować jakos win viste?

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

folder windows.old jest tworzony  kiedy wcześniej nie została sformatowana partycja ze starym systemem. Jeśli chcesz zachować swoje dane to po prostu wchodzisz do w/w folderum i kopiujesz sobie wszystko co chcesz. muzyka, filmy, dokumenty itd.

Nie ma mozliwośći powrotu do starego systemu.

Edytowane przez Zayfi
Reform
komentarz
komentarz

Tylko ze ten folder ma 104 giga a ta win7 jest chyba nie oryginalna bo pisze mi ze mam 14 dni na aktywacje systemu

Zayfi
komentarz
komentarz
ylko ze ten folder ma 104 giga

Objętość folderu nie ma znaczenia.

 

a ta win7 jest chyba nie oryginalna bo pisze mi ze mam 14 dni na aktywacje systemu

 

To reklamuj w serwisie. Nie pierwszy i nie ostratni raz taki przypadek się pojawia.

Reform
komentarz
komentarz

Za win7 nic nie placiłem wiec to nic nie da. A pytanie takie czy jak zainstaluje znowu win viste to ten folder .old jakos sie przywroci czy to juz do konca takie bedzie ?

Zayfi
komentarz
komentarz

Nic się nie przywróći. Ten folder powstaje zawsze kiedy instlacjqa sytemu została wykonana bez pełnego formatu partycji sytemowej. Spieprzyli sprawe w serwisie i dali ci wersje bez klucza na 30 dni a ty za to zapłaciłeś i nawet nie wiesz.

Reform
komentarz
komentarz

Nie zapłaciłem bo przy mnie pokazywał mi co będzie wymieniac w komputerze i na starcie podał cene za wszystko i tak bylo do konca. Na kazdym pudełku  pisze jego cena wiec nic sobie nie dodał na starcie.

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

Miałeś poprzednio viste teraz masz w7, to co zostało wymienione w serwisie?

Edytowane przez Zayfi
Reform
komentarz
komentarz

Wszystko oprócz tej pamieci gdzie mam dysk c i d.

Zayfi
komentarz
komentarz

Jak chcesz stawiać Viste to skopuj na partycje D cały folder Windows.old.

Po instalacji Visty poprzerzucasz pliki np, zdjęcia muzyke dokumenty itd. Tylko nie staraj sie podmieniać systemu. Ten numer nie przejdzie ponieważ był instalowany na kompletnie inne konfiguracji sprzetowej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.