x-kom hosting

Propozycja

andrzej2442
utworzono
utworzono

W związku z licznymi pytaniami odnośnie złożenia zestawu komputerowego, proponuje stworzenie podwieszonego tematu z zestawami w różnych cenach dla użytkowników o różnych potrzebach aktualizowanego chyba najlepiej co miesiąc.

Moge go prowadzić :D

pzdr

Black_Tiger
komentarz
komentarz

Nie jest to dobry pomysl :mellow:

Ze wzgledu na przerazajaco duzo ilosc mozliwych konfiguracji + konfiguracje czesciowe (upgrade)

+ konfiguracje minimalne (partial upgrade) + itd.

oraz zmieniajace sie ceny istotnych elementow hardware (kurs $) temat ten bylby bardzo szybko tak monstrualnych rozmiarow,

ze stracilby swoja przejrzystosc oraz prawdziwa aktualnosc praktyczna.

andrzej2442
komentarz
komentarz

Zestawy zostały by podzielone na grupy cenowe - sama jednostka centralna bez monitora od podstaw zadne upgrade,

Ceny się zmieniają to fakt, dlatego z miesiąca na miesiąc temat byłby na bierząco aktualizowany,

Nad przejrzystością można popracować.

Chyba że niektorym się podoba pisanie każdemu z osobna, niemal identycznych zestawów.

Gość
komentarz
komentarz

Były juz proby takich tematow, prowadzone dokładnie tak jak mówisz ale nowe tematy i tak sie pojawiały więc cała robota szła na darmo... Wg. mnie po prostu szkoda czasu bo i tak tam bedzie tak jak jest ;]

demarco
komentarz
komentarz

Ja takie coś zrobie.

Własciwie to już zaczałem, ale nie skonczyłem

Myślę iż w czasie do dwóch tygodni powinno byc cos takiego gotowe

Gość
komentarz
komentarz

Demarco, mówie Ci - szkoda czasu. Sam takie coś robiłem pgdzies od lutego przez jakies 3 miesiące i nie da rady/nie opłaca sie tego robić. Po pierwsze ludzie i tak na to niezwracaja uwagi tylko piszą, po drugie musiałbyś zrobic ze 3 kategorie, tj dla gracza, do biura i dla grafika... A jak juz to zrobobisz i bedziesz robił update'y nawet co tydzien to i tak ludzie cie za przeproszeniem osrają i napiszą temat "POMOCY! Zestaw dla gracza do 2000pln" :P

demarco
komentarz
komentarz

Jak taki temat powstanie to wszystkie inne typu własnie "pomocy", "złóżcie mi zestaw" bedą usuwane. A w tym temacie bedzie mozna pytać

Raxen
komentarz
komentarz

Wtedy sie zrobi straszny balagan i nic nie bedzie wiadomo, bo widzialem sposby prowadzenia tak tematu i raczej sie nie sprawdza. Ale sprobowac zawsze mozna :)

Evil
komentarz
komentarz

ja tez nie polecam i nawet jak powstanie jeden temat w którym ludzie będą musieli pisać tak jak w dziale z zasilaczami to sie zrobi straszny burdel jak pisali wyżej. Tak jak jest teraz to przynajmniej łatwo można znaleźć odpowiedni dla siebie temat. Np jak będe chciał komputer do 1000zł to bede szukał podobnego tematu a szukanie takiego zestawu w np 25 stronach jednego tematu było by uciązliwe

andrzej2442
komentarz
komentarz
Np jak będe chciał komputer do to bede szukał podobnego tematu a szukanie takiego zestawu w np 25 stronach jednego tematu było by uciązliwe

Temat bylby jeden podwieszony, napewno byloby to wygodniejsze niz tak jak mowisz :D

pzdr,

roznie sie mowi ale dla Twojej satysfakcji moze byc przyklejony... tylko jak klej nałożysz ?? :bamu:

Kurzun
komentarz
komentarz

Przyklejony. Podwieszany to może być most :bamu:

  • 1 miesiąc później...
andrzej2442
komentarz
komentarz

no mnie odradzono, a tu właśnie taki temat powstał... n/c

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.