x-kom hosting

grafika do minecraft

Sosnak19
utworzono
utworzono

Czy jest sens zmienić grafikę gt440 1gb na gtx 550 ti 1gb żeby mieć 130fps w minecraft (obecnie mam max 50)
Procesor:amd phenom 9550
2,5gb ramu
Zasilacz:jakiś tam ibox 500w

quatium
komentarz
komentarz

Na początek to radze zmienić zasilacz na markowy, a nie taki syf.

shykal
komentarz
komentarz

Co do Twoich fps'ów to nie można być tego pewnym, powinny skoczyć, bo gtx 550ti jest o 128% lepszy od rzekomego gt440 :) więc sam sobie odpowiedz na pytanie, co do zasilacza, powinien Ci pociągnąć Twój sprzęt + grafike, a raczej musi, jednakże możesz mieć skoki napięć przy większym obciążeniu, ale to już rozmowa na osobny temat.

Sosnak19
komentarz
komentarz

A jaki to koszt będzie?

shykal
komentarz
komentarz

Na ceneo wymieniona grafika jest za 363 PLN, takze mysle ze cena w sklepach, badz innych serwisach roznic sie bedzie maksymalnie do 30 zl.

Sosnak19
komentarz
komentarz

A zasilacz wymieniać?
A jak tak to na jaki(jakiś.lepszy a tańszy)
A ile.fps mieć będę na takim sprzęcie

Youki
komentarz
komentarz

Tak, zasilacz do wymiany.

#include
komentarz
komentarz (edytowane)

Hej! podaj płytę jaką masz, OK ? Co do zasilacza to polecam (~100 zł) OCZ CoreXtreme 500W 80PLUS (wersja bez SLI chyba, że chcesz modularny ~170 zł)
____
Tak na marginesie...
Zakładanie kilku tematów o tej samej treści nie pomaga i zasmieca nasze forum :)

Sosnak19
komentarz
komentarz

A jakiś jeszcze.inny zasilacz?

#include
komentarz
komentarz

ile możesz na niego wydać ?

Anonimek219
komentarz
komentarz

Inny zasilacz ?? Polecam ci Corsair Vs 550w. Sam go używam. Nie jest tani ale naprawdę warto. :)

A jeżeli chcesz grać na tym kompie w Minecrafta to zostaw grafe. Mam taką samą i z procesorem Intel Core i5-4570 mam 60 fps.

Radziłbym ci zmienić procka na Intela, a co za tym idzie zmienić mobo. Przydałoby się też dokupić więcej ramu oczywiście ddr3. Tutaj polecam serię Kingston HyperX.

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Sosnak19
komentarz
komentarz

Teraz wgralem opti fine i wyciagam czasami po 150-200 fps ale.tylko czasami i na serwerze. I tak chciałbym więcej. Czy wystarczy więcej ramu. Jak mieć wiecej fps na shaderach. I.co zmienić ,dokupić?
I czy zmiana grafiki na gtx 550 ti podniesie fps w mc i innych grach?

Anonimek219
komentarz
komentarz

Jak masz 150-200 fps i chcesz mieć więcej to jest bez sensu. I tak tej różnicy nie widzisz. Grafe możesz zmienić tylko wtedy gdy chcesz grać w bardziej wymagające gry np. BF3. Do Minecrafta ta grafa w 100% wystarcza :)

Sosnak19
komentarz
komentarz

Ale czasami tak mam zwykle ok 60 ale ba shaderach chce grać a mam na nich ok 40 a i do innych gier. W mc na zwykłym świecie mam ok 35 u jak dla mnie za mało
Ale co zmienić żeby mieć więcej fps na max renderowaniu(zwykle mam 20)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.