x-kom hosting

nagrywarka pioneer dvr 108-216 d-db-dbk

masza22
utworzono
utworzono

witam mam pytanie od razu zaznaczam ze slabo sie na tym znam musze kupic jedna z nagrywarek tak jak w temacie i mam pytanie czy windows ma jakies znaczenie ? czy beda chodzily pod win7??

r102
komentarz
komentarz

Aż z ciekawości zerknąłem w google -  to jest jakiś weteran z przed 10 lat ?

Biorąc pod uwagę żywotność sprzętu to toto jest na granicy przewidywanego okresu życia, lub już po  :E

Chodzi o to żeby nagrywarka była podłączona taśmą IDE ?

masza22
komentarz
komentarz

tak dokladnie to sa stare nagrywarki niestety inne (nowe) nie beda tego nagrywaly znalazlem taka przejsciowke sata ata i podlacze do usb i powinno dzialac tylko czy one z win7 beda chodzily?

r102
komentarz
komentarz

przejściówka ata-sata to tak jak z każdą przejściówka - będzie działać albo nie, się okaże.

Na pewno będzie działał kontroler sata wpięty w gniazdo PCI

http://www.morele.net/kontroler-4world-pci-e-sata-sata-ide-vt6421-05329-202629/

oczywiście w przypadku kontrolera nie będzie możliwe instalacja systemu z płytki / nie  będzie bootowania z kontrolera.

 

 
O co chodzi z tym USB to nie rozumiem - chyba że będzie to nagrywarka na USB /na ogół zewnętrzna/.
r102
komentarz
komentarz

Aha. Przepraszam za niedopuszczalne chyba na  forum zrobione skróty myślowe w wykonaniu r102 z tymi tam różnymi kontrolerami.

Tak jakoś przeskoczyłem nad wszystkim i od razu coś tam palnąłem?

 

A o co chodzi z tym napędem:

 

Proponuję uporządkować temat, czyli co się stało:

1. Nagrywarka w stacjonarnym zepsuta, jest na takiej szerokiej taśmie, trzeba kupić nową,

teraz już nie za bardzo można kupić nówkę na takiej taśmie /może się mylę?/ a  płyta nie ma gniazd SATA ?

2. W laptopie nie ma napędu /taki typ/ czy też zepsuty ?

masza22
komentarz
komentarz

moja nagrywarka nie nagrywa tego programu robia to tylko te starsze dlatego chce ja kupic i pytalem czy te starsze pod win 7 beda dzialac czy win ma jakies znaczenie do nagrywarek 

r102
komentarz
komentarz

O coś nowego. 

Jakiego programu ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.