x-kom hosting

Pytanko.

PlacekUGH
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.
Mam zamiar zalozyc wlasne forum poswiecone grze cs. Lecz pieniadze na zalozenie bede mial dopiero za dwa tygodnie. Do tego czasu chcialbym juz zaprojektowac sobie te forum. Teraz pytanie do was czy da sie tworzyc ta strone gdy ona bd jeszcze offline? bo chcialbym w dniu gdy zaplace pieniadze aby strona byla gotowa do uzycia i nie wymagala poprawek. Chcialbym rowniez abyscie wy doradzili mi skad pobrac gotowy styl , ktory mozna edytowac oraz podac mi domene , ktora bd najtansza.
PS: nie wiem czy dobrze opisalem moj problem , poniewaz w tych sprawach jestem swiezy xd

Oraz przepraszam za pisownie ale pisalem to na telefonie .

mtsziom
komentarz
komentarz

A na jakim skrypcie będzie śmigać forum ? 
Jak coś to nawet teraz możesz postawić stronę online: darmowy hosting, jakiś okres próbny czy coś. Albo offline: wirtualna machina czy cuś.

  • 4 tygodnie później...
kezar
komentarz
komentarz

Możesz zrobić tak, zainstalować szybko forum i na wstępie zaznaczyć w nim opcję Offline (każdy szanujący się system forów, ma taką opcję) albo po prostu wgraj plik index.html do głównego public_html z jakąś tam treścią, ponieważ wchodząc na stronę poprzez index.php Ty sam będziesz widział forum, natomiast po wejściu na główną domenę :nazwa.pl każdy będzie widział info o niedostępnej stronie, chodź tak naprawdę będzie istniała pod index.php

MaTeuszV20
komentarz
komentarz

Mam propozycję.

Robie Strony internetowe mógłbym Ci założyć takie testowe forum na hostingu mybb. Jest to darmowy hosting i da się z niego dużo wyciągnąć.Oczywiście sam kiedyś byłem posiadaczem Forum o tematyce cs'a.Mam rózne pluginy jak i style.

Jeśli jesteś zainteresowany pisz.

kezar
komentarz
komentarz

Jeszcze taka mała uwaga, udzielam się na wielu forach komputerowych i praktycznie co druga osoba robi forum o tematyce gier komputerowych.. Ludzie, czy w Polsce młodzi użytkownicy muszą tylko o tym robić fora? W sieci zrobił się już niesamowity syf związany z tą tematyką.

MaTeuszV20
komentarz
komentarz

Jeszcze taka mała uwaga, udzielam się na wielu forach komputerowych i praktycznie co druga osoba robi forum o tematyce gier komputerowych.. Ludzie, czy w Polsce młodzi użytkownicy muszą tylko o tym robić fora? W sieci zrobił się już niesamowity syf związany z tą tematyką.

Dokładne internet jest zasyfiony forami o tematyce ''Gry''..

Nie lepiej jakiś portal zrobić? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.