x-kom hosting

Program do zmiany głosu

aktez22
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam zainteresowało mnie gadałem sobię na teamspeaku az ktos wszedł na nasz kanał i zaczął gadać w programie do zmiany głosu własnego w rzeczywistosci gadał fajnym głosem takim a po chwili głosem Juliana z Pingwinów z Madagaskaru naprawde ten sam głos jak w tej bajce  a potem znów tak fajnym zmieniony smiesznym głosem  wiecie może jakim program zmieniać głos jak on? wielkie dzięki.

aktez22
komentarz
komentarz

znam ten program nie ma tam czegos takiego jak np głos juliana;D

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Może są jakieś mody do tego programu które to wprowadzają .Np w WoT jest taki mod że po jego wgraniu załoga czołgu mówi głosem Juliana .Nigdy go nie używałem ale z forum o tej grze wiem że był bardzo popularny .Tu masz dla WOT tylko nie wiem czy działa w nowej aktualizacji http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/73088-voicepack-dla-fanow-krola-juliana-z-madagaskaru/ Wiec musisz poszukać może istnieje takie coś do programu .Tak jak myślałem gość pewnie sam sobie zrobił tego moda z Julianem w tym programie co poniżej bo umożliwia zmianę głosu z plików MP3 .Tak więc przypuszczalnie zrobił sobie moda z serialu o pingwinach 

 

MorphVOXTM Pro - program do zmiany głosu. Umożliwia zmianę głosu w czasie rzeczywistym. 
Współpracuje ze Skype ! 
 
Standardowo umożliwia zmianę głosu: 
* na głos dziecka 
* na głos mężczyzny 
* na głos kobiety 
* na głos robota 
* na głos demona 
 
Dostępne na stronie www programu packi pozwalają rozszerzyć listę głosów do kilkudziesięciu. Dodatkowo program umożliwia emulację tła akustycznego dając wrażenie, że przebywamy w sklepie czy też na ulicy. 
 
Program integruje się z systemem i umożliwia zmianę głosu m.in. w World of Warcraft, EVE Online, Second Life, Lord of the Rings Online, Everquest, Counter-Strike, Battlefield, Skype, Ventrilo, TeamSpeak, Yahoo Messenger, MSN Messenger, AIM, XFire, GoogleTalk, Roger Wilco i masie innych. 
 
Cechy: 
* umożliwia zmianę głosu z plików MP3 
* posiada mozliwość stosowania pluginów rozszerzających jego mozliwości 
* posiada niskie zapotrzebowanie na moc procesora 
* umożliwia dodanie własnego tła akustycznego 
* umożliwia szybką zmianę głosu za pomocą kombinacji klawiszy 
aktez22
komentarz
komentarz

mam jeden problem bo jak wlączam program to mam takie echo ze aż pisczy ciagle ..

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Musi być gdzieś takie ustawienie dla kasacji echa bo miałem kiedyś coś takiego w TeamSpeak by nie zbierał mikrofon głosu z głośników bo to powoduje te piski .Był tam suwak jak pamiętam .To się chyba nazywa redukcja szumów lub tła 

aktez22
komentarz
komentarz

a nie znasz jakiegos jeszcze noweszego programu?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.